Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt pasik akik szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt pasik akik szex nélküli házasságban élnek kb 40 éves koruktól, mert az asszony nem szexel velük és már így is fogják leélni az életüket a nejükkel megszokásból, pénz stb miatt és nem válnak?

Figyelt kérdés

2020. júl. 17. 13:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

igen

néha egy szex azért becsúszik havi 1-2

2020. júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem élnék így 40 évesen, ha bele is kényszerülnék ilyen helyzetbe vagy nonstop félredugnék, de legoptimálisabb esetben véget vetnék a kapcsolatnak. Nem a pénz végett, hanem azért, hogy had ne kelljen már olyan dologról lemondanom, ami jól esik.
2020. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
de ha nem hagy el az asszony mert félredugsz? csak éli világát magának te is ő is, közben meg mennek a szokásos jól bevált hétköznapok, nincs magány, nincs stressz, nem kell újraszervezni az életet, lakást keríteni stb...
2020. júl. 17. 13:52
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. És úgy, hogy közben azért még szeretik a nejüket. Viszont megunták, hogy iksz éve csak akkor van szex, ha ők kezdeményezik. Ez eléggé rombolja az egót. Úgyhogy marad a kiverés, a fizetős lány és a próbálkozás kalandokkal.
2020. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%

Nekem három éve olyan szinten megsértette az egómat az asszony, hogy komolyan fontolgattam a válást. Nem túl praktikus megoldás, sok szempontból: gyerekek, lakás, stb.


Helyette lelkileg és érzelmileg hagytam el. Azóta hozzá se nyúlok. A rokonok barátok stb az egészből nem vettek észre semmit, de úgy tekintem magunkat mint akik elváltak.

2020. júl. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 33 éves voltam,mikor utoljára szeretkeztem a feleségemmel.A párom akkor volt 30.7 éves házasok voltunk akkor.Azóta eltelt pár év.Sok mindennel próbálkoztam már.Ha kezdeményezek,ellök magától.De már megszoktam,de nagyon hiányzik a szex.Nem csaltam meg sosem.
2020. júl. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
5: Biztos, hogy ez a legjobb megoldás?
2020. júl. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%

7. Nem találtam jobbat.

A válás túl sok macera, kivéve persze ha nagyon kapkodnának a nők az 50 éves elvált 3gyerekes pasikért.

2020. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8: A semmi szexnél nem találtál jobbat? Mondjuk igaz, kicsit komplikáltabb a helyzeted.
2020. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon durva így huszonéves nőként olvasni ezeket. Alapjáraton szeretem a szexet, van is igényem rá elég nagy, de őszintén szólva mindig ettől félek, hogy majd 10-20 év múlva nem lesz kedvem hozzá.(főleg, hogy már lett vége egy kapcsolatomnak a szex hiánya miatt)

Nálatok ez hogy volt? Eleinte sem volt gyakori a nemi életetek?

2020. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!