Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az nagy bunkóság ha elküldöm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy bunkóság ha elküldöm a szülőknek a prosti lányuk munkásságát?

Figyelt kérdés
Régóta ismerem a csajt mindig bunkó volt velem eljött az idő vissza vágni. Szerintetek ez jó vicc lenne? persze szülei nem tudják hogy mit is csinál valójában pesten lányuk 😂
2020. júl. 17. 13:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem hagynod kéne, ne legyél ilyen gyerekes. A sors mindenkinek visszaadja amit kell. (Bár kétlem hogy évekig kifejezetten szemétkedett volna veled. Ha csak nem volt kifejezetten kedves, az meg szíve joga.. te sem vagy mindenkivel kedves és érdeklődő gondolom)
2020. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
52%
Nyilván van az a bunkóságfaktor amiért már érdemes visszaadni ezt a dolgot. De ezt a tényezőt nem ismerjük még, ugye.
2020. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%
Tehát az a gond, hogy korábban lepattintott, most pedig nem tudod megfizetni.
2020. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nagyobb poén elmenni a csajhoz és pénzért levarrni. :D
2020. júl. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ne árts neki! Hidd el, éppen eléggé szopás (szószerinti- és átvitt értelemben is!) az élete, ha prostituáltként dolgozik.
2020. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
11%
Lehet hogy bunkóság, de ezen kívül az is lehet, hogy bűncselekmény.
2020. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
85%
Ne tedd! Az az ő dolga. Majd ő közli, ha szükséges.
2020. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
15%

Vègig nèztem a kommenteken. Higy vèdenèk sokan a prostit...

Ha már munka helyett ezt csinálja, legyen is benne annyi hogy felvállalja.

Ha nincs, akkor sem a hírvivő a hibás azèrt amit valaki csinált.

Szerintem attól függetlenül, ha lenne egy lányom aki ezt csinálja , szeretnèm tudni.

2020. júl. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk a hátterét a lánynak,gondolom te se.Ezzel akár teljesen lerombólhatod a kapcsolatát a szüleivel,ő dolga,hogy elmondja-e vagy sem.Ez nem lenne "poén".Azt se írtad le,hogy szerencsétlen,hogyan volt bunkó veled.
2020. júl. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
85%

"Ha már munka helyett ezt csinálja, legyen is benne annyi hogy felvállalja."


Kívülről a más élete mennyire egyszerű, igaz?


Akárhogy is: lehet véleményed arról, hogy felvállalja, vagy sem, de attól még senkinek nem lesz joga más életébe beleavatkozni - pláne nem ovis szintű bosszúból.


Amúgy ha minden áron bosszút akarnék állni, kb tényleg befizetném magam egy körre, szegről-végről win-win :).

2020. júl. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!