Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez lesz nekünk az első és nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mh.. kérdése:

Ez lesz nekünk az első és nem akarok csalódást okozni?

Figyelt kérdés

17 vagyok, barátnőm 18.

Igazából 2 kérdésem lenne.

Az egyik az hogy ami fentebb is van hogy lényegében hogyan ne vallajk csalódást. Azaz en süljek ek túl hamar meg ilyesmik mivel kicsit parázom. Hallottam ilyen lidocain spray dolgot meg hogy lehet kapni olyan óvszert amivel tovább bírod meg ilyenek. Van-e valami jó tanácsotok vagy talasztalatotok?

A második pedig az hogy mivel barátnőm is szűz még tudni fogja élvezni az elsőt? Hallottam valami olyasmit hogy az első néhány alkalmat nem tudják élvezni a lányok. Igaz ez? Nyilván ha lehet akkor azt szeretném hogy neki is minél kényelemsebb lenne a dolog


Boomerek a tipik kommentjeikkel hanyagoljanak légyszíves. Válaszokat előre is köszönöm!



2020. júl. 18. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Verd ki elotte.

Igyatok egy egy pohar bort szodaval. A szensav miatt hamar a fejetekbe szall es hamar ellaluztok.

Majd utana ujjald nagyon de nagyon sokaig minimum 30percet.. menetkozben csokoloztok meg simizitek egymast. HA mar volt legalabb 30perc ujjazas nyald ki szepen majd nyalas kozben hasznald az ujjad. Fontos hogy kueva sokat ujjald hogy szokja a tagulast. Ja es ha idegesek vagytok akkor ne misszionariis poz hanem kutya. Jol tegye szet a labat es ne nyomd tovig. Benyomsz egy picit kihuzod ugyan annyira vissza majd fokozatosan bejebb nyomod megint ki es lassan tovig megy

2020. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Derwer ***** válasza:
100%

Szerintem ne tudományosan fogd fel... Hanem lazán és a másikra odafigyelve.


Hogy ne sülj el korán, arra csekély az esély. Ellenben petting, kézimunka, orál is bőven elég lehet az első élvezéshez.

A 30 percet felejtsd el, 5perc után már bőven fáradt lesz a kezed ahogy a csaj is jó eséllyel. Maszatolásnak látná már 10perc után. (előjáték, különböző dolgokkal persze lehet 30perc ha mindketten úgy akarjátok)


Ismétlem : ne görcsölj és figyelj rá. Ennyi.

Illetve még egy dolog : mondja, ki, ott helyben, higy ez jó, az nem jó, gyorsabban, lassabban és a többi.

2020. júl. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!