Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak meleg szaunák? Ott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak meleg szaunák? Ott tényleg csak úgy a számba adják az emberek? És meleg mozik? Egy ismim el akar vinni ilyen helyre h orálisan kielégítsem de nem tudom hova menjünk és hogy legyen pöppet új vagyok de csalódást se akarok neki okozni. Tippek?

Figyelt kérdés

2018. júl. 5. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
A szádba adják, meg a popódba is. De abban nem lesz köszönet. Csak ha bírod.
2018. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudnám megmoncdani, hova menjetek, mert nem tudok "meleg moziról", az a két létező szauna pedig könnyen fellelhető az interneten.

Viszont számomra teljesen érthetetlen, miért kell ehhez a fent említett akcióhoz moziba vagy szaunába menni.. Az otthoni körülmények nem elég komfortosak az orális szexhez?

2018. júl. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Magnum, Szauna69 ahova lehet menni és nem adják csak úgy a szádba, értik azt hogy nem, Alteregóvá bőven pofátlanabbak, pedig az egy night club nem szex szauna. Mozi egyszer volt de már nincs és technikát nem itt fogjuk megtanítani, de összeségében ha te akarsz cumizni akkor már 1000szer jobban indulsz mint ha nem is akarnál
2018. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

minden szauna meleg...

Padumm tssss

2018. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 lehet otthon nem tudják pl család miatt

#4 lol :D


Amúgy régen néztem h léteznek szex szobák 1-2 órára.. persze drágák :/ De akkor már menjetek egy hotelbe és töltsétek együtt a napotokat,estéteket.

2018. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Én is a szauna 69 be szexeltem először párommal. De régen dokat jártam oda egyedül is. Valaki zetszik szemezel vele bemész egy kabinba ha utánadmegy mehet az action :) vagy bemész a gloryhole kabinba ha átrakják a farkat a lyukon már kezelésbe is veheted....
2018. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!