Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha látom hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha látom hogy a páromnak nagyon fontos az én orgazmusom, de nem tudtam elmenni eddig szexnél és ezért ideges vagyok mert nem akarok csalódást okozni neki? L

Figyelt kérdés
2020. máj. 23. 07:56
 1/6 Á.Zoli ***** válasza:
100%
A lányok többsége ebben szenved. Ne adjátok fel, csak élvezzétek az együttlétet. Ne görcsölj rá, mert csak nehezebbé teszed az utadat. Nem lenne baj, ha nyugodt pillanataidban gyakorolnál egyedül is, hogy minél jobban felismerd az orgazmus előjeleit különböző szitukban is. 😊
2020. máj. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%

csalódást talán ő okoz neked, amiért képtelen kielégíteni.

nem gondolod, hogy az ő feladata lenne a dolog...?

2020. máj. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne már befejezni ezt az orgazmus gyártást és képessé válni a szex tiszta megélésére.
2020. máj. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as NAGYON fontos dolgot árult el!!!
2020. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

mit árult el? semmit.


ami valóban fontos, arról sajnos a férfiak hallgatnak, a nők meg úgy csinálnak, mintha nem létezne.

2020. máj. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5 os mire gondolsz?
2020. máj. 23. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!