Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kövér vagyok és szerintem nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér vagyok és szerintem nem lennék olyan jó az ágyban. Így is van esély kalandokra vagy normális kapcsolatra? Csak férfiak igaz meglátásait várom.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogyha megszakítással is, de legalább egy 1 óra szexre gondoltam és szerintem az enyémnél nagyobb méret kellene ahhoz, hogy jó legyen a nőnek és a végén "férfiként távozzak. "Az én teljesítményem ennél jóval kevesebb és a méretet sem tartom jónak.


Meg amúgy abban látok relevanciát, hogy a nő kihozza belőlem az embert, hogy ráugorjak és megkívánjam. De nem tudom, hogy ezek az szexhirdető oldalak is mennyire biztonságosak.


Van úgy hogy valós a kép, de az korábbi és 1 hónap alatt is változhat sokat egy nő. Sokszor a képek között is lehet látni a változást. És akkor döntsük el, hogy melyik a valós, hát nyilván azzal kell számolni, amelyik rosszabb és akkor nem érhet meglepetés.



2020. júl. 19. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Kezdj el sportolni és ne a megvetésre játszani.
2020. júl. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért a férfiakét, mert azoknak ilyen helyzetben nincs miért álszentnek, vagy felszínesnek lenniük.
2020. júl. 19. 10:07
 3/10 A kérdező kommentje:

Írjatok kort mielőtt ide írtok.

1: Már megint itt vagy? Majd én eldöntöm, hogy mit csinálok.

2020. júl. 19. 10:08
 4/10 anonim ***** válasza:
3: ilyen hozzáállással biztosan nem lesz nőd.
2020. júl. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3: Írtam már, hogy el lehet ballagni, ha valami nem tetszik.

És nem a kérdésre válaszolsz.

Ha tehetném, tiltanálak.

2020. júl. 19. 10:11
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire önbizalomhiányos vagy akkor miért nem teszel azért hogy fogyj?

Egyébként lenne esélyed nyilván, számtalan kövér pasi van kapcsolatban, de azért a nők nagyrésze nem a kövér emberekhez vonzódik.

2020. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az biztos!
2020. júl. 19. 10:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszenek a testesebb pasik, jó érzés hozzájuk bújni.
2020. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne a top csajokra vesd rá magad, kezdj inkább átlagos, vagy akár nagyobb darab lányokkal, akik nem fognak visszautasítani, épp ellenkezőleg.
2020. júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, megdughatlak.

Ha már pasikra vagy kiváncsi...

2020. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!