Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Imádom a transz lányokat......

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom a transz lányokat... Most akkor meleg vagyok?

Figyelt kérdés
A fiúkat nem szeretem, nem tetszenek, se semmi. De a transz lányokat, és a "rendes" lányokat is szeretem.

2020. júl. 19. 19:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Pl ő. Sok "igazi" lánynál is szebb.


[link]

2020. júl. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%
Ha elsőre azt hiszed rájuk, hogy lányok és amiatt vonzanak mert mondjuk szép lányok, akkor hetero vagy. De ha külön azt tartod vonzónak hogy transzok, akkor szerintem ez egy fétis.
2020. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
4%
Igen, meleg vagy!
2020. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
54%

Szerintem heteró vagy, de kizárólag akkor hogyha férfi maradsz az ágyban és azon kívül minden tekintetben, a transznő pedig nő.


Én simán kialakítanék komoly kapcsolatot egy transznővel, hogyha tényleg teljesen nőies az ágyban és azon kívül is, és kizárólag a férfiakhoz vonzódik és férfira vágyik aki mellett ő nő lehet minden tekintetben.

2022. máj. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!