Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok,nektek milyen a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok,nektek milyen a pasi idealotok?

Figyelt kérdés

Farok meret ,alkat , izomzat stb

Privatba is irhattok



2020. júl. 21. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Nem ezen múlik a dolog, de hogy a kérdésre válaszoljak, most leírom őszintén, de le fognak pontozni.

Farok méret, kb 16 cm, kb 4 cm vastagsággal.

Alkatra 170-175 körül, a szálkás izomzat tetszik, vagy a kidolgozott.

2020. júl. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Nekem sincs ideálom, mindig tök más típusú pasikba zúgtam bele, akiknek köze nincs ahhoz amit most le fogok írni:


185 cm+ (én 180 cm vagyok)

Férfias testalkat (nem kigyúrtra gondolok, csak ne legyen nálam soványabb)

Szőrös test, arc szőrzet és ne legyen kopasz

Kék, vagy zöld szem

Farokméret: 16-22 centi között, nem túl vastag

2020. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy aki lepontozza a személyes preferenciákra irányuló kérdésekre adott választ, azt amire a kérdező kíváncsi, az mit érez? 😂 olyan választ vár, hogy a dagadt 160 centi magas, életképtelen, kispöcsű lúzerek az ideáljaink? Tehát nektek a hazugság lenne a “hasznos” válasz? 🤔
2020. júl. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a lényeg, hogy legyen nálam magasabb (163 cm vagyok, ami nem sok, úgyhogy azt hiszem ez az elvárás jogos), testalkat szempontjából ne legyen elhízott, sem pedig túl sovány - a sportos alkat mindig előny. A kopasz, ill. nagyon rövidhajú nekem sem jön be. Nem baj, ha szőrös, szerintem az vonzó tud lenni.

Farok legyen átlagos méret, de ha tetszik az illető, igazából nem számít, ha esetleg kisebb vagy valami.


Ez a saját véleményem, amire a kérdező kíváncsi volt, nem illik lepontozni. Köszönöm.

2020. júl. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!