Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz ha egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy pasi rendel a születésnapjára 2 csajt a rosszlányokról hogy egyszerre orálozzanak?

Figyelt kérdés
Vannak akik leisszák magukat buliban, kinek mi. Én erre gondoltam hogy egyszerre két nő kényeztessen szájjal, ilyen úgyse adatik mindig. Amúgysincs most párom. Szerintetek?
2020. júl. 20. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz.
2020. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, élvezd csak, hányadik lesz? boldog szülinapot?
2020. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
27 köszi
2020. júl. 20. 10:38
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Dehogy is, ha nem lenne feleségem, én is simán ünnepelnék így...

Mondjuk én nem állítanám meg őket az orálnál, dugnám őket felváltva kifulladásig...

2020. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Feleséged előtt jártál ilyenekhez amúgy?
2020. júl. 20. 10:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mi viszonylag (értsd "nagyon") hamar egymásra találtunk, szóval előtte eleve nem volt sok szexuális kalandozásom...egyáltalán nem voltam prostival soha...
2020. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz, ha erre vágysz? Egészségedre, amúgy sem tartozik másra. Ezt nem szokta az ember kiposztolni a facebookra. Élvezd, szintetizáld magadban az élményt, csináld ha úgy érzed ez neked örömet okoz s mindenáron két nővel akarsz lenni.
2020. júl. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
Én Karácsonyra szoktam, mégis csak a szeretet ünnepe...
2020. júl. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a május elseje, jó a buli csak sok a ....
2020. júl. 21. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!