Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan hogy létezhet, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan hogy létezhet, hogy állítólag jó a szex, de nincs kémia?

Figyelt kérdés

Hiszen a kettő tulajdonképpen egy és ugyanaz. Tehát vagy az kamu, hogy jó a szex (de akkor meg miért fekszenek le velem többször meg járnak vissza, meg elméletileg orgazmusaik is vannak, meg lüktetnek meg van aki még spriccel is), vagy az, hogy nincs kémia, csak jobban hangzik, mint az, hogy átlagbérből élő budapesti csóró srác vagyok és inkább pénzes emberekre akarnak vadászni.


De ennek meg az mond ellent, hogy bár valóban csóró vagyok, de több olyan nő is volt, akikkel szexeltem, akinek meg tőlem még sokkal gázabb exei voltak, például nem csak csóró, de a nő tartotta el vagy jól keresett, de ivott, drogozott, szerencsejátékfüggő volt, esetleg szexelni nem akart vele soha, bunkózott, beszólogatott, kizárta a nőt a saját lakásából... Ha meg ez a helyzet, akkor nem értem, mert ahol tényleg olyan exek meg családi háttér van, hogy megszokta a lány a luxust, azt elfogadom, még ha fáj is, de ahol ilyen az exekből a felhozatal, ott végképp nem értem miért nem kapok egy esélyt, mert itt már nem az a probléma, hogy Kajmán-szigetek helyett csak Margitszigetre "telik".



2020. júl. 21. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, igen, csak ritka.
2020. júl. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert csak szexre kellesz, ennyi.


Ne gondold túl, felesleges.

2020. júl. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Te el tudsz élvezni egy olyan csajjal akivel úgymond csak úgy dugsz? Igen? Na látod a nők egy része is így van vele. Van akinek tényleg csak szerelemből megy, de van aki simán elélvez azzal a pasival is akiről pontosan tudja semmi komolyat nem akar tőle.

Ne a pénzen pörögj. Inkább más értékeid legyenek azok amivel homorítasz, aki csak a pénzért van veled azt meg jobb elkerülni.

2020. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ilyen is és olyan is. Szerintem mind kettő lehtséges, ugyan is bele tudsz szeretni egy emberbnek magába a személyiségébe és kívánhatsz valkit sexuálisan, hogy amúgy nem érzel kötődést.
2020. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!