Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fèl ève vagyunk együt,de ugy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèl ève vagyunk együt,de ugy alakult hogy megcsaltam az exemmel,egy buliban,a gàz az hogy 2évig voltam vele,de sosevolt ilyen jo a szex vele,mint most,azota keresett,talàlkozni akar,neki is van párja,mit tegyek?

Figyelt kérdés
2020. júl. 21. 22:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Egèsz èjjel nemtudtam aludni,most elmondtam ,persze nem tetszett neki,nemtudom milessz,vitàztunk,most meg levonult a kutyussal,remèlem lehiggad kicsit.
2020. júl. 22. 06:00
 12/14 anonim ***** válasza:
Én biztos kidobnálak a helyében. Nálam az ilyenre nincs mentség, a magyarázatot meghallgatnám, hátha tanulok belőle, aztán le is út, fel is út.
2020. júl. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
33%
Az ilyenekből is látszik, hogy a legnagyobb ku...ák nem az út szélén állnak.
2020. júl. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Remélem ki basz téged a picsaba... A megcsalás nem hiba hanem döntés... Nem is szeretted öt igazából ha ezt megtetted vele... Tudod van olyan hogy onmegtartoztatas meg hűség...
2020. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!