Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem olyan rég megtudtam az ex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem olyan rég megtudtam az ex barátnőmről, hogy valószínűleg az előző barátja megdugta 14 évesen. Nekem nem ajánlotta fel, nem is beszélt róla 8 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Szerintem ha nem lett volna szűz, mondta volna, hogy feküdjünk le, egyszer próbálkoztam nála 2 hónap után, másszor pedig 4, de csak szavakkal, nem cselekedettel és nem "vette az utalásokat". Szerintetek szűz volt?

2020. júl. 22. 11:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést se. Mi honnan tudjuk, hogy szűz volt-e amúgy?

Másrészt a mai lányok már 14 évesne vígan dugnak, ebbe 2020-ba nincs meglepő dolog.

2020. júl. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem ajánlotta fel, hogy dugd meg? Lehet neked kellett volna nyomulni + ha jó pasi vagy akkor simán te is lekurhatod
2020. júl. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. barátommal 15 évesen jöttünk össze és az első találkozásunkkor lefeküdtünk, nem bírtam magammal én sem.. meg is bántam, még ha utána együtt is voltunk egy évet és amúgy nem volt rossz annyira. Megfogadtam, hogy többet nem adom ilyen könnyen magam. A 2. barátommal 7 hónap után fekdütünk le először, ő próbálkozott,d e én nem akartam még. Mondjuk kb. 4 hónap után már orális szex volt, de tényleges szex csak 7 hónap után volt. Azóta is (5 éve) együtt vagyunk.
2020. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem fogja felajánlani hogy dugd meg, kezdeményezni kellett volna, próbálkozni.

Az meg hogy "valószínűleg megdugta" egyáltalán nem biztos információ.

2020. júl. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerintem a lány döntése, hogy le akar-e már feküdni, vagy sem. Ha nem lett volna szűz, akkor szerintem mondta volna elég hamar, hogy csináljuk már, mert minek váratott volna...
2020. júl. 22. 11:25
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyébként volt olyan is, hogy csak úgy odatettem neki, gumi nélkül, de akkor is annyit mondott, hogy "oda ne"
2020. júl. 22. 11:28
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a csajomat mikor megdugtam először, 15 volt.


Most 29 és a feleségem, meg a 2 gyerekünk anyja

2020. júl. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem is a koron lenne itt a hangsúly, hanem azon, hogy szerintem olyan lány aki nem szűz nem viselkedik úgy, ahogyan ő tette.
2020. júl. 22. 11:30
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

te még mindig ezen a témán lovagolsz? jó pár kérdésed volt már

lépj túl rajta, ne ezen a csajon pörögj még ennyi idő után is

2020. júl. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
De mit kellett volna felajánlainia? hogy téged is megdug a volt palija?
2020. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!