Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Második menetkor benne álltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második menetkor benne álltam fel ( előtte pisiltem ) akkor nem lehet előváladéktól terhes, ugye?

Figyelt kérdés

Ha nem pisiltem volna akkor lehet, de azt olvastam hogy a húgy sava kiviszi az élő spermiumokat.

Nem benne mentem el.

19f



2020. júl. 23. 03:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Hozzátevőleg kevés-nagyon sokszor nincs is- előváladékom.
2020. júl. 23. 05:08
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Lehet terhes így is.
2020. júl. 23. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ajjaj. Most ezen parázom. Hülye voltam, innentől csak gumiban fogok.

Mivan ha terhes lesz? Mik a teendők?

2020. júl. 23. 05:23
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem ovulációkor dugtad, akkor nem lesz gond. A gumis ötlet a legjobb. Esemény utáni gyógyszer lehet még megoldás, 72 órán belül.
2020. júl. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mivan ha terhes lesz? Mik a teendők?"

Összeházasodtok, és felnevelitek a gyermeket.

2020. júl. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul kérdeztél! Ahogyan írták, legalább azt kéne tudnunk, hogy mikor volt peteérése (ovulációja, tüszőrepedése) a lánynak, de legalább annyit, mikor volt az utolsó menstruációja, és milyen hosszú a ciklusa. Végül azt kellett volna kérdezned, hogy komoly esély van-e a terhességre. Arra ugyanis az a válasz, hogy az esély még a termékeny napon se nagy, azon kívül pedig nagyon kicsi.

Ha azt kérdezed, hogy van-e esély, akkor az a válasz, hogy van, mert teljesen kizárni semmit sem lehet. Ha veszel egy lottószelvényt, tiéd lehet-e az ötös? Igen. Valószínű-e, hogy megnyered? Nem.

2020. júl. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
3.án jött meg neki legutóbb. A többit nemtudom.
2020. júl. 23. 07:56
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért az érdekelne, hogyan csináltad, hogy benne álltál fel. Belegyömöszölted puhán?! Hihetetlenül hangzik... Mellékötöttél egy répát? :)
2020. júl. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A dátumok alapján kevéssé valószínű a terhesség.
2020. aug. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!