Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy Kriston Intim Torna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy Kriston Intim Torna Férfiaknak könyvem és gondoltam elkezdeném gyakorolni a benne leírt műveleteket a könyvben lévő lehet olyan hatékony mint amilyet a tanfolyamon mutatnak az embernek?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert meg néztem a honlapot is,hogy van valami 12 órás tanfolyam és az ott tanultak hatékonyabbak mint a könyvben leírt tornák.

2020. júl. 23. 11:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Én csináltam hasonlót internet alapján, és bizton mondhatom van hatása. Én kegel tornát nyomtam.
2020. júl. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Bőven elég ha a könyvben leírtakat gyakorlod, nem kell hozzá külön tanfolyam. Viszont ne várj 2 hét múlva eredményt. Az "izomtorna" nem pár hét alatt hozza meg a gyümölcsét. Pont ahogy a normál sport sem, kitartással, szorgalommal, rendszeresen kell csinálni és fokozatosan pár hónap múlva kezd jelentkezni az eredménye.
2020. júl. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

2/


Ezt értem de a tanfolyamnál azt írják már azonnal változást érhetsz el és érezni is fogod,ez mi lenne a hozzáállás?

A tanfolyamon nem több mindent mutatnak vagy mondanak?Nézegettem az oldalt két napos tanfolyamok vannak ha jól látom és 30000Ft csak nekem mindegyik tanfolyam messze van sok kilométert meg nem akarok naponta autózni.

2020. júl. 23. 12:00
 4/17 A kérdező kommentje:
1/
2020. júl. 23. 12:02
 5/17 A kérdező kommentje:

1/


Az is olyan mint a kriston intimtorna?Nem vagyok otthon ezekben csak valami hatékonyat szeretnék ami tényleg működik lehet túl rá álltam a kristonra és azt hiszem csak ez lehet hatékony.

Hol lehet a neten megtalálni?

2020. júl. 23. 12:04
 6/17 anonim ***** válasza:
van egy videója is, ott könnyebb mint a könyvben. de a tanfolyam lenne a legjobb
2020. júl. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6/


Próbáltad már a tanfolyamot?Mondjuk most pont nem jönne jól ki a kiadás része mert ugye tanfolyam ára+útiköltség meg ha 2 napos akkor szállás ára.

2020. júl. 23. 13:45
 8/17 anonim ***** válasza:
nem csak a videót. de az is jobb mint a semmi, szóval ha most nem opció a tanfolyam csináld a videót, és majd elmész. a tanfolyamra később
2020. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8/


Hol lehet fellelni a videót?Mert akkor a videóval el mennék agusztus végéig mert ahol van ismerősöm ott akkor kezdődik már csak ugye a szállással kapcsolatban jó lenne.

2020. júl. 23. 14:31
 10/17 anonim ***** válasza:
az ncore-n szerintem meg van, de én már rég láttam
2020. júl. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!