Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, Urak! Vonatkozik-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, Urak! Vonatkozik-e illemszabály arra, hogy orális szexnél( Elélvezésig, nem előjátékra gondolok!) ki csinálja kinek először?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük barátnőmmel az orális szexet. Egyszer-kétszer kipróbáltuk a 69-es pózt, de az az igazság, hogy nem nagyon jött be egyikőnknek sem, mert egyrészt nem annyira kényelmes, meg leginkább azért, mert az ember vagy magára figyel, vagy a párjára. A kettő egyszerre sosem sikerült igazán. Férfiasan bevallom, nem igazán ismerem az etikett erre vonatkozó részét ( Már ha van egyáltalán erre vonatkozó része?!), így a kérdés inkább csak elméleti! Egyébként szinte mindíg én kezdeményezek, én csinálom neki először, majd ha Ő már "kész" van, kellően meg jött a kedve, akkor Ő csinálja nekem.
2020. júl. 24. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok ilyen illemszabályról, de szerintem jobb, ha a férfi csinálja előbb, mert egy férfinek élvezés után jobban elmegy a kedve a szextől, mint egy nőnek.
2020. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel, én szinte csak olyan férfiakkal voltam eddig, akik elélvezés után befejezettnek tekintették a szexet. Előtte persze odatették magukat, de élvezés után “használhatatlanok” voltak :D

Egy lány viszont orgazmus után hamarabb összekapja magát, szóval praktikusabb ha a pasi kezdi az orált.

2020. júl. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem döntöm el előre, hagyom kialakulni a helyzetet.
2020. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is jobb, ha a lányt először, még az előjáték során orgazmusig kényeztetik, mert a legtöbb lány amúgy sem képes a hüvelyi orgazmusra. A férfiaknál meg az előjátékhoz tartozó orális meg kézi kényeztetés tényleg az előkészítés része, hiszen ők minden gond nélkül elmennek szex közben (normális esetben).
2020. júl. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Erre nincs különösebb etikett! Biológiai értelmezésben viszont kedvezőbb lehet, ha a férfi kezdi kényeztetni a nőt, beleértve az orált is.

Ahogy mondják, egészséges férfi mindig kanos, a nők viszont másképp vannak bekötve. Míg a férfi egész nap azon agyal, este otthon jól meg.. az asszonyt, addig a nők többsége csak akkor kezd a szexszel foglalkozni, amikor párjával elkezdik. Magyarán, sok esetben a férfi már túl van a szellemi, lelki előjátékon, női partnere jelentős késésben van vele szemben. (Természetesen ez az átlagos helyzet, de szerencsére akadnak nők, ill. alkalmak, mikor a csajok is járatják a fejüket jóval az együttlét előtt. Lelki és biológiai helyzetektől függően, mondhatni felajzott állapotban vannak. Tüzes menyecskék, kikapós lányok, izgatott Milf-ek.)


A nők izgalmi görbéje lassan emelkedő, ám képes sokáig fent maradni, míg a férfiaké gyorsan emelkedő, majd hirtelen visszaeső. Arról nem is beszélve, kevés férfi képes gyors egymásutánban újra felizgulni, netalán el is sülni.

Az orgazmus nyújtása tanulható, de kevesen tudják elsajátítani. Viszont evvel a technikával sem befolyásolható a férfiak merevedése orgazmust követően, így a gyors egymást követő férfi kilövellés a mázlisták biológiai kiváltsága. Tehát nagy, nagyon, nagyon ritka. Jellemzően pár perc (5-20) a legtöbb jól teljesítő férfinek is szükséges a következő menethez.

Mivel a férfiak izgalmi görbéje orgazmusuk után azonnal zuhanni kezd, így kevésbé éreznek indíttatást a szeretkezés folytatására. Legszívesebben kicsit szusszannának, pillednének, míg újra erőre nem kap a férfiasságuk. Ebből eredően kevés pasi hajlandó partnerét kényeztetni a saját orgazmusa után. Főként a domináns, esetenként hímsoviniszta nem hajlandó ilyesmire. Ám a behódoló típus, vagy a romantikus, a nőt piedesztálra emelő férfiak örömmel kényeztetik partnerüket orálisan, manuálisan, ahogy a nő igényli. Ilyen estben lelki izgalmat okoz számukra, nem fizikait a szex ezen része. Ami persze eredményezi a mielőbbi fizikális reakciót, az az újabb merevedést.

Önimádó, egoista férfiakat nem érdekli a nő igénye, vágya. Ők jellemzően befordulnak a fal felé "oszt jócakatá". :-( Erre mondom én férfiként, egy igényes, önmagára valamit adó nő, leváltja az ilyen pasit. Ha pedig nem teszi, akkor megérdemlik egymást.

2020. júl. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk bejött a 69-es póz, lehet azért, mert a barátnőm kicsi csaj.

Általában én kezdeményezek és addig csinálom, amíg el nem élvez és utána csinálja nekem.

Előfordul az is, hogy felváltva orálozunk és így tovább tart.

Olyan is előfordul, hogy miközben szop engem, addig beleül egy dildoba.


Illemszabály nincs szerintem, csak annyi, hogy figyeljetek oda egymásra és úgy elégítsétek ki egymást, hogy mindkettőnknek a lehető legjobb legyen.

2021. okt. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!