Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy leszbikus kapcsolatnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy leszbikus kapcsolatnál mik az illemszabályok? Már ha van ilyen.

Figyelt kérdés

Ùgy èrtem, hogy ki hùzza ki az ètteremben a szèket a màsiknak vagy kisegìti le a màsikròl a kabàtot stb...lehet règimòdi vagyok :D de ezt, hogy döntitek el? Vagy ha a màsik fàzik odaadjàtok e a kabàtjaitokat? Vagy az ilyen màr nem menő?

Azèrt kèrdezem, mert szombaton lesz egy randim egy nővel. Ez az első, ilyen dolgokra oda kell figyelni? Vagy? 20L



#illem #randi #szabály #mire kell odafigyelni?
2016. dec. 6. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok nagy szakértője a dolognak, de szerintem két nő között nem szükséges a férfi-nő konvenciókat követni. Hiszen az férfi-nő kapcsolatra lett kitalálva:D

De ettől függetlenül odaadhatod neki a kabátod, ha fázik és szeretnél kedveskedni neki, de széktologatás meg kabátlesegítés már férfi-nő kapcsolatban is régimódinak számít:D

2016. dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Azert ez a kabát lesegites mar meg szektologatas szerintem is tulzas, meg no-ferfi kozott is. De pl hogy melyikotok fizet (bar lehet felezni is), ki az, aki oda adja a masiknak pulcsijat, ha fázik a masik vagy ki bokol az teljesen toletek fugg. En pl szeretem, ha az ilyen figyelmessegeket a masik teszi meg, de az en vagyok. Lehet az is, hogy valamit te vallalsz magadra, valamit meg o. De nem kotelezo
2016. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint két barátnőnél, kölcsönösen, természetesen megy.
2016. dec. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

"Azert ez a kabát lesegites mar meg szektologatas szerintem is tulzas, meg no-ferfi kozott is. "


Nem tudom, hogy fiú vagy lány, de a legtöbb nőt ezekkel a dolgokkal, le lehet venni a lábáról.

Az, hogy valaki úriember, az nem megy ám ki a divatból, sőt, mivel ritka, így igen nagyra értékelik a nők.

2016. dec. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%

"Azert ez a kabát lesegites

mar meg szektologatas

szerintem is tulzas, meg no-

ferfi kozott is. "

Nem tudom, hogy fiú vagy lány, de a

legtöbb nőt ezekkel a dolgokkal, le

lehet venni a lábáról.



De nagy szerencse hogy en nem a LEGTOBB nő vagyok. Az ilyen tutyimutyi hulyesegtol a falra maszok. Tetszett egy pasi de ilyeneket csinalt, hat addig tartott. Az udvariassag nalam nem ilyen gyokersegekbol all

2016. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
A párom és én is nőies nők vagyunk kívül is, belül is. Sokat járunk exkluzívabb helyekre, éttermekbe, szórakozni. Úgy oldottuk meg, hogy az fizet, akinek épp kedve van. Széktologatás meg kabátsegítés nincs, max. megigazítjuk egymáson a ruhát, ha nem jól áll épp. Valahogy nálunk nincsenek ilyen szerepek, mindketten önálló nők vagyunk és nincs is ilyesmire igény, de pl. én mindig minden nőt előre engedek az ajtónál, ez valahogy bennem van. Férfiakat mondjuk soha nem engednék előre, de ők előre engednek engem, úgyhogy nincs probléma. :D Érdekesek ezek a dolgok, de két nő kapcsolatát illetően szerintem mindez felesleges. :)
2016. dec. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nálunk én vagyok a nagy butch, ő meg a femme, ezért köztünk igen is vannak ilyen dolgok. Persze, sokan nem szeretik, vagy megvetik, de hát Istenem. Valakinek ez jön be. Ha megyünk ünnepségre vagy valahova megköti a nyakkendőmet, megigazítja a galléromat, én meg felhúzom a lábára a magassarkút. :D Lehet mondani, hogy hülyeség, lehet, hogy maradi, de valakinél ez a biztos pont. :)
2016. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%

7es, és akkor Te öltönyt húzol ünnepségre?

defura..:)

2016. dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

4-es! Én lány vagyok (bi) és szerintem egy úriember kiáll barátnője mellett, megvédi, áldozatot hoz érte, vagy hasonlót tesz, nem a székét tologatja... arra bárki képes. Sajnálom, hogy neked (sok lánnyal együtt) ezek a hülyeségek számítanak...

(2. válaszoló voltam)

2016. dec. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
En fiusabb vagyok es rohadtul nem fazos szoval kabatomat mindig lepasszolom estenkent lanyoknak. XD Egy randin se lenne mashogy. Amiota eloszor hallottam azt, hogy a lányokat elore kell engedni, azota altalaban mindenkit magam ele engedek megfogom ajtot ha mogottem jon ilyesmi... de ha mas teszi ezt velem nekem is jol esik. :) Es fiusabb letemre szerintem a szekkihuzasnak is orulnek meg ilyesmiknek. ^^ Amugymeg kiallok paromert barataimert is... ha csak ranyomult pasi valakire es kellemetlen volt a lanynak odaszoltam neki, hogy nem latja, kellemetlen kerdeseket tesz fel a lanynak csak o tul kedves megmondani... de ez teljesen mindegy ki fius ki lányos... alljon ki ertem es akar a szuleim elott is es ne nekik akarjon jopofizni az en karomra.
2016. dec. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!