Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok! Szerintetek kik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Szerintetek kik a legszexibb politikusok?

Figyelt kérdés

Magyarországon vagy külföldön, férfi vagy nő-nekem mindegy...

Egyébként szerintem külföldön férfiak közül Justin Trudeau, Macron vagy Pedro Sanchez, Magyarországon meg régebben Vona Gábor mostanában pedig Tordai Bence és Fekete-Győr András (Ezek mondjuk kormánypárti szavazóként gondolom nem jönnének be annyira)

Nőknél külföldön hirtelen Sanna Marin, Jacinda Ardern, Alexandria Ocasio-Cortez jut eszembe (mondjuk Magyarországon sajnos a legtöbbjük úgy néz ki, mint a bányarémek...)



2020. júl. 24. 17:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Fegyőr meg a Tordai max akkor jönne be, ha egy bzi srác lennék, de mivel egy heteró nő vagyok, így max körmöt festeni vagy hajat fonni tudnék velük elképzelni. Ja a Vona nem volt rossz, bár nagyon halszeme van. A Szijjártó Petya nem rossz csávó, csak nagyon vékony, meg furi az arca, viszont nekem bejön a határozott, férfias megjelenése, mint aki tudja, hogy mit akar.
2020. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja nők közül meg a Varga Judit elképesztő gyönyörű, finom, nőies.
2020. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
76%
Dúró Dóra
2020. júl. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Varga Judit tényleg nagyon szép, lehet hogy csak úgy hirtelen nem jutott eszembe... Tordainál meg Fegyőrnél pedig hetero nőlént én is hasonlóan érzek, de azért el kell ismernem, hogy a magyar átlag felett vannak(legalábbis a politikusoknál😂😂)
2020. júl. 24. 18:04
 5/22 anonim ***** válasza:
58%
1es vagyok. Csak szimplán kinézetre oké, de férfiasság az nem nulla van bennünk, hanem konkrétan mínuszba hajlik. :D
2020. júl. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Varga Judit nálam is ott van: mint egy domina:).
2020. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
49%
Külföldön Macron, itthon KariGeri 😆
2020. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

Varga Judit szép nő, Donáth Anna se rossz és a volt horvát elnök Kolinda Grabar-Kitarović sem, valóban Dúra Dóra is nagyon jól néz ki négy(?) gyermek után.

Férfi fronton Pedro Sanchez (spanyol elnök) viszi a prímet, szerintem nehéz jobb pasit elképzelni, akinek a latinosabb vonal jön be, 190 cm ráadásul. :D

2020. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Én meg nem foglalkozok politikával. Maximum Jakab Péterről feltöltött videókat szoktam nézni. És abba a kis rétegbe tartozok, akinek bejön az ő stílusa.
2020. júl. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%
Gulyás Gergely nagyon szimpatikus és kellemes pasi.
2020. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!