Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok! Szerintetek kik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Szerintetek kik a legszexibb politikusok?

Figyelt kérdés

Magyarországon vagy külföldön, férfi vagy nő-nekem mindegy...

Egyébként szerintem külföldön férfiak közül Justin Trudeau, Macron vagy Pedro Sanchez, Magyarországon meg régebben Vona Gábor mostanában pedig Tordai Bence és Fekete-Győr András (Ezek mondjuk kormánypárti szavazóként gondolom nem jönnének be annyira)

Nőknél külföldön hirtelen Sanna Marin, Jacinda Ardern, Alexandria Ocasio-Cortez jut eszembe (mondjuk Magyarországon sajnos a legtöbbjük úgy néz ki, mint a bányarémek...)



2020. júl. 24. 17:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%
Kocsis Máté.
2020. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
70%
1es vagyok. Jaj tényleg a Gulyás Gergely is jó, na ő tényleg bejön, nem is értem hogy nem jutott eszembe. Meg kövezzetek meg, de engem a Lázár János nagyon beindít. :D imádtam a kormányinfóit.
2020. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Lázár nekem is bejött, Gulyás mondjuk kevésbé... Amúgy meg tök jó hogy ennyien válaszoltatok tényleg sok vélemény jelent itt meg😂😂
2020. júl. 24. 19:16
 14/22 A kérdező kommentje:
Egyébként közben még keresgéltem és valahogy most Giuseppe Conte is megtetszett... Erről van valakinek véleménye?
2020. júl. 24. 19:17
 15/22 anonim ***** válasza:
Még mindig első vagyok, tetszik a téma. :D Conte sem rossz. Andzrej Duda is nagyon férfias. Én a Macronnal is úgy vagyok, hogy nem látok benne semmi férfiasságot. Nekem főleg ez a férfias kisugárzás és fellépés a fontos, nem az, hogy hogy néz ki.
2020. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
86%

Magyar férfi politikus: Lázár János, Gulyás Gergely, Hollik István, Szíjjártó Péter, Bánki Erik; ellenzéki oldalról esetleg Fekete-Győr és Ungár Péter.

Magyar női politikus: Novák Katalin, Varga Judit; ellenzéki oldalról Dúró Dóra, Donáth Anna

Magyar/bolgár hermafrodita politikus: Dobrev Klára/Kálmán (Károly?)

Külföldi férfi politkus: Sebastian Kurz, Emmanuel Macron

Külföldi női politkus: Condoleezza Rice, Sanna Marin

2020. júl. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
27%

Fekete-Győr András😍

Álompasi szamomra

2020. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
#16. Dobrev K. 😆😆😆
2020. júl. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Az osztrák kormánytagok közül maga a kancellár, Sebastian Kurz és a haverja, Gernot Blümel (pénzügy)szerintem jól néznek ki.

A hölgyek közül nagyon, kimondattan nagyon csinos a kancelláriaminiszter-és EU vezetö Karoline Edtstadler.

2020. júl. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
50%
Fekete-Gyor Andras
2020. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!