Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szex egy idegennel , miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex egy idegennel , miért jó , vagy jobb ?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kapcsolatban élő embertől s ismerősöktől halottam már , aki állítólag ki próbálta ,, hogy jó a szex a feleséggel , vagy barátnővel is ,, de a legjobb egy idegennel . Értem én , hogy minden embert hajt a kíváncsiság , de még is , miért lehet jobb egy idegen nővel , vagy pasival a szex , mint azzal a személlyel , akihez kölcsönösen érzelmek " kötnek és már össze vannak szokva , ismerik egymást ? Megéri mind ezt kockáztatni , akár egy család elvesztését feláldozni annak érdekében , hogy egy idegennel ki próbálja valaki , hogy milyen vele a szex ? És miért lenne jobb ?

2020. júl. 24. 18:39
A kérdező szavazást indított:
Joy
Joy
15 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szuperjó a szavazás! majd visszanézek, mert nagyon kíváncsi vagyok a végeredményre. Tippem van, de nem tuti.....


F, 39

2020. júl. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elnézést , ez az első szavazat indításom , valamit nagyon félre néztem , mert nem az jelent meg , amit szerettem volna . Az első mezőbe azt akartam írni , hogy megéri - e kockáztatni ? A másodikba pedig azt , hogy nem éri meg ?
2020. júl. 24. 18:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát tényleg jobb. Igaz nagyon random a dolog és van benne rizikó, de ha elengeded magad és önmagadat adod, mint ahogy mindig, akkor jó lesz minden.

Én pl. úgy jártam, hogy este 10-re beszéltem meg randit, mármint igazi randit. Parkban sétálgattunk, beszélgettünk, kiültünk egy hangulatos helyre inni amit vettünk...Aztán megint sétáltunk majd leültünk egy padra és csókoloztunk. Aztán ennél tovább ment a dolog, nyakpuszi, dekoltázspuszi, tapizás...Aztán jött az ötlet, hogy mi lenne ha szexelnénk a vaksötét erdőben eldugva :D Szóval nem bántam meg, nagyon király volt.

De persze nálam vagy a lánynál is jó lenne ilyen random dolog, nem muszáj kint lenni.

27/F

2020. júl. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én próbáltam olyannal, aki felszínes ismertség volt, de még ott is kellettek a ráhangoló beszélgetések, elég fura lett volna intim helyzetbe kerülni csak úgy. Egyébként ezekkel az idegenekkel nekem mindig balul sült el. Azt viszont aláírom, hogy volt olyan férfi, akivel 10 perc beszélgetés bőven elég lett volna, de belé két pillanat lettem szerelmes.

Ha spontán alakul ki, mert annyira meg van a kémia, akkor el tudom képzelni, hogy őrületes lehet és annyi előnye van a párkapcsolathoz képest, hogy nem terheli az együttlétet semmilyen neheztelés, konfliktus, múlt. Viszont az, hogy kinézek magamnak valakit a neten, mert viszketek alul, az nekem még sosem jött be, akkor se, ha kép alapján tetszett az illető. Ezek nem spontán dolgok és nem biztos, hogy a kémia meg lesz egy ilyen egymásnak esős szexhez.

2020. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy kérdésben kettő különbözőt tettél fel. Az egyik fele szól a félrelépésről, aminek ezernyi oka lehet. A legtöbbször az, hogy mégsincs annyira rendben "otthon" minden mint úgy tűnik (vagy már nem is tűnik úgy hogy nincs rendben, mert egyértelműen nem okés, érzelmileg, testileg elhidegültek egymástól).

A kérdésed másik része az alkalmi... nos aki csinálja azért csinálja mert szeret dugni, mi másért? 😃 Vannak akiknek kellenek az érzések, érzelmek, a másik megismerése hozzá, meg x hétnyi, hónapnyi együttjárás. Más lazábban fogja fel a dolgot és belemegy alkalmiba. Egy biztos, utóbbiaknak is ha van egy csipetnyi eszük akkor használnak óvszert, alkalmiban kötelező!

2020. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Új és nincsenek meg a fóbiák és a bejáratott tabuk. Új dolgokat lehet kipróbálni és tapasztalatot szerezni..
2020. júl. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Fő ként az 5. hozzászóló válasza volt számomra a legmérvadóbb , ő nagyon szépen le vezette a kérdésemet , illetve ara a válaszát . Én jó magam az a típus vagyok , aki szeret udvarolni az együttlét előtt , igaz már csak ilyen voltam , mert van párom és két közös gyerkőcünk .
2020. júl. 25. 09:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem izgat az ilyen szitu. Kötetlen, ezért nincsenek elvárások. Élményt akarsz adni, kapni.
2022. márc. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk van benne újdonság és izgalom az biztos .
2022. márc. 20. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!