Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudtam nyaláskor elélvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudtam nyaláskor elélvezni. Megérne még egy próbát?

Figyelt kérdés
Kavarok egy pasival már pár hete, és egyik nap sor került a nyalásra. Felkészítettem őt, hogy az előző kapcsolatomban is évente csak egyszer sikerült elélvezni az orális szextől, akkor is csak 69-ben, illetve hogy hüvelyi úton nem sikerült még soha. Ő ez után is ki akarta próbálni, mivel elmondása szerint minden nőnek sikerült idáig, akiknek csinálta, és hajtotta a kíváncsiság velem kapcsolatban. Sajnos fél órás nyalakodás után sem ment, nem sikerült elélveznem. Ő csalódott volt kicsit, de mindenképpen akar egy következő alkalmat, én meg nem vagyok biztos a dologban. Szivesen segítettem volna neki, mert volt pár észrevételem, de előbb ki szerettem volna tapasztalni, hogy magától mire megy. Nem akarom tovább rontani az önbizalmát, nem lehetetlen a dolog, mivel egyszer már sikerült, de ez így nekem sem jó, hogy felizgult állapotban vagyok, csak sehogy se tudok elélvezni a technikájától. Nem tudom mit tehetnék. 20/L
2020. júl. 24. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha szeretnél vele lenni akkor mindenképpen segítsd egy picit vagy mond el, hogy mi volt a jó és mi az amit nem jól csinált így még újabb és újabb orgazmusod is lehet. Ez orális szex alapból a másikra való odafigyelésről szól.
2020. júl. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, adj neki még esélyt(többet is).

És közben finoman irányítsd. Menni fog az.

2020. júl. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Adj neki esélyt. Picit segítsd, mondd, hogy mi tetszik, ja valami annyira nem jó, akkor azt. Hidd el, próbálkoznk fog úgy csinálni, ahogy Neked a legjobb. Amíg nem mondod neki, addig meg próbálja a nyögéseidből, de azokból nem biztos, hogy teljesen érzi a dolgot, hogy mit változtasson, főleg, ha valami olyasmire van szükséged, amit mondjuk eszébe se jut.

N

2020. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sokkal jobb lenne, ha nem görcsölnétek rá az orgazmusra. Nekem már ment gallyra szexkapcsolatom azon, hogy az illető fejébe vette, hogy addig nyal, amíg el nem megyek és az önbizalma romokban hevert, amiért nem sikerült neki. Én imádok szexelni, de sosincs orgazmusom, ha emiatt valakinek összeomlik a lelkivilága, az nem hozzám való.
2020. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
" mivel elmondása szerint minden nőnek sikerült idáig, akiknek csinálta," Játszd már el te is, hogy hüdejoooo!
2020. júl. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15%
Próbáld ki velem! Hátha jobban nyalok. :D
2020. júl. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!