Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legjobb barátjával általában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátjával általában sose fekszik le egy átlagos lány?Friend zone-ból nincs kilépés?

Figyelt kérdés
2020. júl. 27. 01:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Csak ha beleszeret.
2020. júl. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem fekszik le. Azért vagy friend zone-ban mert külsőre nem tetszel neki.
2020. júl. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Ez attól függ mióta ismered.

Ha gyerekkortól, akkor meglehet testvérként tekint rád.


Ha nem ennyire régi a dolog, akkor lehet benne is elindul valami, és lehet köztetek valami.

De az is lehet, hogy nem jössz be neki úgy.



Egy biztos, ha csak azért keresed a társoságát mert meg akarod dugni, az lelombozó lesz.

Ha valakinél érzem, hogy igazi barát és belém szeretett az tök más kategória mint barátságot színlelni hogy valaki közelébe kerülj.


A kettő közötti különbség azonnal lejön, és ha az illető csak színlelt, az pont annyira összetöri az embert mint egy szerelmi kikosarazás.

2020. júl. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Az egészben a legfontosabb: Semmi összefüggés nincs aközött, hogy hány lány fekszik le a barátjával iylen esetben. Attól neked se több se kevesebb esélyed nem lesz hasonló dologra.
2020. júl. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Nos, nekem 2 fiú legjobb barátom van.

Az egyik nagyon tetszik, viszont nem feküdnék le vele, mert szomorú lennék, hogy csak ennyi van köztünk, úgyhogy inkább nem tenném, ha felajánlaná se.

A másik, bár vonzó, nem lennék képes beleszeretni néhány belső tulajdonsága miatt, ő szintúgy + ellentéte vagyok kb az ideáljának. Vele (bármilyen ironikusan hangzik) lefeküdnék, mert nem szeretnék belé, ez csak puszta testiség.

A többi fiú ismerősöm pedig csak haverok, velük nem csinálnék soha semmit, mert a szexhez kéne valami kötődés szerűség/előzetes ismeretek, hogy hogyan szeretünk egymáshoz érni pl, ami egy sima beszélgetőtársnál nincs meg.

De ne belőlem indulj ki, mikor a legjobb barátnőmnek rédzleteztem ezt, eléggé felvonta a szemöldökét, szóval azt hiszem nem ez az általános hozzáállás.

2020. júl. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5-ös a fiú barátoddal,aki tetszik neked tudnál is járni?
2020. júl. 27. 03:16
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudnék vele, mert nem akarja. Igazából már én se szeretném annyira mert elhatároztam, hogy túllépek ezen az egészen.
2020. júl. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4%

Ugyan már.. Nincs barátság férfi és nő között.

Kicsit jobban is körülnézhetnél. Számtalan olyan kérdés van ami úgy kezdődik "véletlen lefeküdtem a legjobb fiúbarátommal.." 😂

2020. júl. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
#8 Pedig van. Nem mondom, hogy gyakori, sőt szerintem nagyon ritka, de van.
2020. júl. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
Tettem már kivételt, feküdtem le baráttal de olyan baráttal akivel max pár éves volt az ismeretség és nem álltunk olyan közel, gyerekkori baráttal elképzelni sem tudok ilyet. Egyetlen egyszer fordult elő, hogy össze is jöttem a legjobb barátommal, nagyon megbántam.
2020. júl. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!