Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aki “kilépett” a Hit Gyülekeze...

Aki “kilépett” a Hit Gyülekezetéből, annak milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés

Már sok ideje vannak olyan dolgok a Hit Gyülekezetében, amik nem tetszettek, és véleményem szerint sok ellentmondás van ott. Tíz évig jártam oda, azt hiszem, most már túl sok nekem mindaz ami ott történik és többet már nem szeretnék menni.

Aki volt hit gyülis tag, annak milyen tapasztalatai vannak, hogy már nem jár oda, jobban alakult az élete?



2020. jún. 29. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nincs azzal baj, ha kilépsz, viszont Istent és hited nem szabad elhagyni. Járj rendes keresztény felekezet. Próbálj nyitott lenni, mert amit a hitgyüliben hallhatták más felekezetekről, annak nagy része hazugság.

Ha tetszik a karizmatikus vonal, megpróbálhatod a katolikus karizmatikus ágat is.

2020. jún. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Bár én nem Hit Gyülis voltam, de én is áttértem egyik vallásról a másikra. Én a református közösségből léptem ki, és beléptem a katolikus egyházba (ez egy hosszú történet). Éreztem hogy Isten ezt varja tőlem. És ha te tudod hogy Jézus ezt szeretné, hogy lépj ki akkor lépj ki! Ha az ő akaratát akarod teljesíteni akkor hidd el, hogy garantáltan jobban fog alakulni az életed. :) sok sikert!
2020. jún. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Itt sok volt tag fordul meg, de vannak akik még ott vannak és változást szeretnének, de bizonyos okok miatt nem léptek ki. Bátran tedd fel a kérdéseidet!


Józanéssel bannolva 20

2020. jún. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Én Hit Gyülis voltam, bentlakásos. Nem is volt semmi gond teljesen korrekt felolvasásokon vettem részt napközben sokat túráztunk a kaja is jó volt. Aztán egyik éjjel két ember átlopózott a szobámba és elkezdek reszketni. De nem ám ilyen bizsergős reszketés volt ez hanem frankón rázkodott a fejük. Ez amúgy elég sokszor megtörténik Németh Sándor felolvasóesteken nem gyanakodtam gondoltam majd megnyugszanak. Egy jó másfél óra reszketés után kezdtem el gondolkodni azon hogy talán mégsem a szentlélek szállta meg őket. Szép csendben összepakoltam a ruháimat és még aznap este hazautaztam szüleimhez. Azóta kerülöm őket.
2020. júl. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Bentlakàsos?

Az mit jelent?

2020. aug. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
1 Társasházban laktunk kb 8-12-en
2020. aug. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
De mint magànember vagy ez valami gyulis tàbor,vagy nemtudom micsoda volt?
2020. aug. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!