Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legjobb barátjával általában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátjával általában sose fekszik le egy átlagos lány?Friend zone-ból nincs kilépés?

Figyelt kérdés
2020. júl. 27. 01:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%
Dehogyisnem! Hány film szól erről, hány romantikus, hogy egyszercsak ráébrednek. A néző már látja rég, aztán szép lassan a lány is rájön, hogy ki az igazi. Simán megtörténhet, hogy a barátból, akár egy kis iszogatás, buli, jó beszélgetés alkalmával az összebújásból több lesz, vagy, hogy szép lassan érzelmileg lesz az egész más. Nem lehetetlen.
2020. júl. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Előfordul, csak ritka. Én is úgy gondoltam, hogy ha valakit nem tartok vonzónak, tehát nem férfiként tekintek rá, akkor ez nem is fog megváltozni soha. Viszont az egyik nagyon jó barátom, akit akkor már évek óta ismertem sikeresen megszökött a friendzone-ból, köszönhetően az akkori körülményeknek: Magam alatt voltam egy másik pasi miatt, akkor költöztem másik városba, új munkám lett, új minden és mondhatni ő volt a támaszom mindenben, ami miatt egyre jobban élveztem a vele töltött időt. Aztán egyszer csak azon kaptam magam, hogy megkívántam :D nagyon jókat szexeltünk évekig és sajnos én elkezdtem többet érezni iránta. De neki még mindig csak egy barát voltam. Szóval én nagyon megbántam, ő meg teljesen jól jött ki belőle :/
2020. júl. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%
Nekem van olyan fiú barátom, akire azt mondom, hogy csak adná az élet, hogy ilyen párom legyen... (és itt kihangsúlyozom, hogy nem alkalmi kapcsolatokról vagy ilyen "friends with benefits" stb. dolgokról beszélek, hanem normális párkapcsolatról). Én vonzónak is tartom, szerintem nagyon jóképű és tényleg tetszik. Illetve barátok vagyunk, tehát a személyiségét, stílusát, érdeklődési körét tekintve is abszolút a "zsánerem", hogy így fogalmazzak. Tök jól kijövünk egymással, nagyon jókat tudunk beszélgetni, soha nem vesztünk össze semmin, megértjük egymást, támogatjuk egymást stb. és ez egy kapcsolatban szerintem maga lenne az álom. Viszont ezer éve ismerjük egymást, együtt nőtünk fel, mindig barátok voltunk és egyszerűen annyira erős köztünk már ez a meglévő baráti kapcsolat, hogy valahogyan nem tudom elképzelni, hogy együtt legyünk. Erről beszélgettünk is és meg is próbáltunk (és nem feküdtünk le egymással, csak randiztunk és hasonlók), de egyszerűen nem ment. Nem működött, amit nagyon sajnálok, de közben mégis jobb így, mert ugyanolyan jó barátok maradtunk. Rajta kívül is van egy-két olyan fiú barátom vagy ismerősöm, aki tetszik vagy különösen kedvelem valami miatt és el tudnám őket képzelni mellettem. Szóval nálam ez a friendzone dolog nagyon nem úgy működik, hogy az lesz a barátom, aki nem jön be és nem tetszik vagy egy barátságból soha nem is lehetne több... Ugyanakkor azt gondolom, hogy sok múlik azon a meglévő barátságon, hogy milyen régre múlik vissza, mit is jelent, milyen mély és miért is vagytok barátok, mert sokszor ez sem véletlen. Ha mondjuk még inkább barátkozási fázisban vagyunk és mindketten azt érezzük, hogy ebből több is lehetne, akkor szerintem az teljesen rendben van.
2020. júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%
Nekem volt egy csomó lánybarátom. Ma már egy sincs, mert mindegyikkel lefeküdtem... Ez sajnos ilyen. Utána már nem olyan lesz a kapcsolat...
2020. okt. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
64%
Az összes fiú barátommal lefeküdtem :D nem is hiszek benne!!!
2020. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
37%
#15 Leszünk barátok? :D
2020. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!