Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerinted melyik a rosszabb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted melyik a rosszabb?

Figyelt kérdés
(Ez a kérdés egy nem régi kérdés inspirációja.)Melyik a rosszabb,az a nő aki mindenkivel összefekszik,tehát több mint 100 ember mondjuk,vagy egy lány aki úgy fekszik le 1 darab pasival sokszor,hogy az fizet neki.Tegyük fel,hogy a nő amúgyis vonzónak tartja a pasit,de a pasi felajánlotta neki a lehetőséget és élt vele.
2020. júl. 27. 16:31
A kérdező szavazást indított:
első,aki mindenkivel összefekszik
második,aki pénzt kap
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
A férfi nem nevében kikérem magamnak, hogy egy db pasiként vagyunk elkönyvelve. Ne csodálkozzunk kérem, ha egy nő is potencionális lyuknak lesz nevezve!
2020. júl. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat első,ha úgy érzed tárgyasítottam.(Én nem pontoztalak le.)Légyszíves magyarázatot is írjatok.
2020. júl. 27. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Az első.


A második esetben, még ha csak szex is van, kialakul valamiféle bizalom. Ráadásul a nemi betegségnek is kevesebb esélye van terjedni. Veszélyes szerintem sok emberrel lefeküdni, és ezt nem erkölcsi szempontból gondolom (az ilyen kötöttségek nem érdekelnek), hanem egészségügyiből. Én biztosan nem merném megtenni.

2020. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
szerintetek, a rib.nc rosszabb mint a ku.va? ez durva. kérdező már csak azt hagytad ki hogy külön szavazzanak a pasik és a nők. én pasi vagyok, és rosszabb a pro.ti. ha bár számomra egyik se kizáró tényező, ha mellettem nem csinálja
2020. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
2.
2020. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
nem ítélkezek. élj te is és éljen mindenki ahogy neki jó. és ügyeljen, hogy hagyjon másokat is így élni. szép nem?
2020. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő nem élvezheti a szexet vagy mi? Annyira utálom ezt a begyöpösödött felfogást, hogy ha a pasi végigdugja a fél várost az jajj de király, ha meg egy csaj a második partnerével van már ribiznek rá.
2020. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!