Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Zuglóban vagy a belvárosban...

Zuglóban vagy a belvárosban rosszabb a levegő? Egy ismerősöm Zuglóban lakik, és szerinte ott rosszabb.

Figyelt kérdés

...merthogy ott megy a Hungária körút meg Kerepesi meg egyéb utak ami tele van teherautókkal míg a belvárosba nem mehetnek be + a belvárosban egyre több a sétálóutca meg ugye ott a Dunapart is. Zuglóban a Városligeten kívül nincs semmi ami tisztítaná a levegőt, és még a repülők is arra mennek, oda engedik ki a kerozint.

Ez mennyire igaz? Tudom h szubjektív kicsit azért kérdezem.


2015. máj. 17. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:

A Hungária mellett tényleg nem a legjobb(zaj,sok autó), de Zugló egy nagy kerület, sok parkkal, és van családi házas része is.

(a kerozin baromság)

Itt lakom én is szeretem, szerintem sokkal jobb mint a belváros.

2015. máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Látogassál el többször a kiváncsi területekre,és szippantsál mélyeket a levegőből. Így tudod majd analizálni .

Saját magad győződsz meg,nem kell kételkedni hogy netán nem mondanak igazat .

2015. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egész főváros egy förmedvény!
2015. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én már voltam az a véleényem h eső után a belvárosban egy fás sétálóutcában is szuper a levegő, a Duna part közelében meg szinte tökéletes. Gondolom Zuglóban is.

Zuglóban egy hosszú esőtlen időszak után karcos, poros a levegő, ugyanúgy, mint mondjuk a Rákóczi úton - persze számszerűsíteni nem nagyon tudom.

Így nagy különbséget nem tudtam tenni, ezért voltam kiváncsi a budapestiek véleményére akik azért gyakrabban fordulnak meg a két említett területen

2015. máj. 17. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!