Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Utal valamire ha így fogja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utal valamire ha így fogja meg a kezem? Nem akarja fogni?

Figyelt kérdés
Sétálunk az utcán kézenfogva, és ő szinte nem is fogja/tartja a kezem. Ha én nem tartanám akkor elengedné, az ujjaival nem is ér a kezemhez hanem "elengedi".
2020. júl. 28. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Kevés az infó de amúgy megfogja? ha kettesben vagytok?
2020. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Én is így megyek a barátnőmmel 😃
2020. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Én se szorítom állandóan a barátnőm kezét... kényelmesen, lazán összekulcsoljuk és ennyi.
2020. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy szoritania kene, de konkretan nem is tartja a kezem
2020. júl. 28. 12:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Utalhat... akár arra is, hogy nem annyira szoros köztetek az érzelmi kötelék, vagy arra is, hogy nem akar andalogni, vagy arra is, hogy jobb szereti csak úgy lóbálni a kezét mint "összekötve" lenni (de ettől még szeret). Hogy ezek közül melyik, azt mi nem tudhatjuk, még mindig nem vagyunk gondolatolvasók. Ennyi "jel" még kevés, de ha felmerült benned a kérdés, akkor gondolom van több dolog is ami miatt kétségeid vannak :(
2020. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak utálja megfogni az ékszereket gyűrűket . Mint én is.
2020. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nincs rajtam :)
2020. júl. 28. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!