Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka, hogy az elmult pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy az elmult pár evben (azelott is volt, de nem enynire) szinte az osszes valamire valo no, olyan 10 per 8 allandoan utazgatni akar kulfoldre, es olyan ferfit akar csak aki szinten ezt akarja?

Figyelt kérdés
En kapasbol ha megnezek 50 huszoneves atlagos lany ismerost, abbol tobb mint 40 legalabb 3 havonta kimegy kulfoldre a parjaval. 30 as vagyok, 10 eve nem ennyire volt jellemzo. Mi ez a mehetnékem van folyton? Es aki nem ilyen férfikent, arra furán néznek. Én pl sajnalom azt a 100 ezer ft-ot is ra, mert 5 millio induloval lakast tudtam venni videken (15 millio ftert jo kis lakások vannak keleten). Es en sajnaltam magamra, és a nomre is évente azt a 300 ezer ft-ot, ha azt a lakás árába be tudtam tenni.
2019. dec. 25. 10:11
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted, hogy 8-ból 10 nő állandóan utazgatni akar?
2019. dec. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
38%

Ha megtehetik akkor isten áldása rá. Sok ilyen nővel volt bajom, ma már eljutottam oda, hogyha az instagramon meglátom hogy "travel/world travel/traveling" szóba se állok vele. Általában az van, hogy utazgassunk el, nem baj ha nincs semmim egyébként 25 éves koromra csak mindig annyim amiből utazgatni tudok aztán a többi majd ráér, meg majd lesz valahogy. A normális meg azt csinálja hogy befekteti. Majd mindjárt jönnek itt a megmondóemberek hogy "potom pénz ma már utazni, egyszerű vagy" :D

Ja a másik, hogy csalóka ám ez a 3 havonta utazgatás. Általában az van hogy elmegy egy évben ugyanúgy egyszer, csinál 300 képet, és három havonta töltöget fel hogy úgy tűnjön mintha. Élő egyenesben láttam, hogy működik úgyhogy tudom mit beszélek.

2019. dec. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
62%

Van, aki tényleg szeret utazgatni és a spórolt pénzeit erre költi, ez oké, de persze csak akkor, ha marad megtakarítása emellett. Ezzel nincs semmi baj. A baj akkor van, ha rád akarja erőltetni ezt az életmódot, főleg úgy, ha te introvertáltabb, otthonülősebb vagy. Én is annak a híve vagyok, hogy évente egyszer nyáron menjünk el 1 hétre valahova, és, ha úgy érezzük, akkor évözben ilyen kisebb 1-2 napos túrára, kimozdulásra is menjünk, de nem havi szinten, hanem hébe-hóba. Most nem veszem ide a menjünk el egyet kajálni, üljünk be egy kávéra, süteményre, nyáron fagyira dolgokat. Ha ez oké egy nőnek, akkor vele maradok. Ha ő 2-3 havonta utazgatna külföldre, nem az én emberem, mert bár pénzem lenne rá, de én takarékosabb vagyok, szeretek megtakarítást felhalmozni, gyűjteni, mindamellett, hogy nem vagyok xarrágó.

Ezért jó ismerkedésnél az ilyesmire is kiterni, rákérdezni. Gold diggerrel pedig eleve nem kezdek. Ld. Instagramos utazgatók. (Bár ez is csalóka, mert lehet évente 1-2x megy csak el, és azokat tölti fel. 😅)

2019. dec. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
A legtobb szeret. Legalábbis valamire valo tanult nonek a facee tele van utazgatos képekkel (van persze kivetel, de az a ritkabb), ahol vagy barátnokkel, vagy parjukkal mindig mennek ide-oda, evente 1 balcsi, 1 spanyol, 1 sieles alap nekik. De van sok aki 2-3 havonta megy. Es nem milliomosok, persze a párjuk mernok, orvos, gazdaságis szakember majd mindnek.
2019. dec. 25. 10:22
 5/41 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy itt minden csóró kispolgár azt hiszi, hogy majd pont rácuppannak a "gold diggerek". Hát akinek az évi egy hét nyaralás meg három havonta 1-2 nap az elfogadható (mert különben nem tud megtakarítani), akkor annál nem sok kidiggelhető gold van.
2019. dec. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Nem egy olyan npi ismerosom van, 28 vagy a felettiek, otthon elnek, keresnek 200 ezret, és ha 3 honap alatt osszejon nekik abbol 500 ezer akkor elmennek 3 hétre spanyolba, vagy thaifoldre par napra és ott mindent felélnek. Kapásbol 6 ilyen ismeros no van nekem.
2019. dec. 25. 10:24
 7/41 Modeler ***** válasza:
91%
Olcsó repjegy, olcsó szállás, 1-2 napos külföldi utak. Manapság ez mind megfizethető áron. Az életet élni kell, megannyi gyönyörű hely van a világon és csak keveset láthatsz belőle a saját szemeddel.
2019. dec. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Évente 1 spanyol, vagy 1 Balcsi simán vállalható. De akkor síelni már nem mennék. Max belföldi 1-2 napos kimozdulás. Ld. ebben az időszakban Pest, vagy Szeged, Pécs karácsonyi vásár, városnézés stb. Írom ezt úgy, hogy kb 100 km-re élek ezektől a városoktól.
2019. dec. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
25%
Francba, elkuldte véletlen. Szóval igen, ismerek én is ilyen nőket, partner mind orvos, közgazdász, jogász stb. Szerintem ők a Gold diggerek. Egy ilyrn nő nem áll le mondjuk egy mentossel, szakáccsal, tanárral.
2019. dec. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
15%
Van pénzem, hidd el, csak nem utazgatásra baxom el. Nem ez a legfontosabb. Boldog Karácsonyt!
2019. dec. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!