Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mi az a közeledés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi az a közeledés egy nőtől, ami még jól esik, és nem tolakodó, viszont egyértelmű belőle, hogy a nő szeretne valamit?

Figyelt kérdés

Igen persze, leírni és kimondani egyszerű lenne, de nem szeretnék ajtóstól rontani a házba.

35 felettiek válasza érdekelne leginkább. A fő kérdés, hogy hol van a határ , és mi az ami már túl tolakodó.


2020. júl. 28. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan hogy túl tolakodó.

De ha véletlenül, nem akar a pasi megdugni, akkor ne akadj ki rajta.

Nekem csak ez a bajom néha a nőkkel. Ne akadjon már ki, ha nem akarom megdugni.

2020. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdeklődik mint ember.
2020. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a pasi is akar tőled valamit akkor elég egy mosoly, pár kacér pillantás, vagy pár szóban egyértelműen célozni. Ha tolakodónak érzik akkor úgyis leszerelnek.
2020. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szemkontaktus, apró érintések semleges területen, figyelmesseg, meghívás egy kávéra.

Ha ezek mennek és erzed hogy nyeregben vagy, akkor érintéssel együtt egy puszi az arcra, ha van apropó. Ezekből már veszi a lapot.

Nekem ugyanolyan kellemetlen ha egy nő nagyon nyomul és le kell àllítani. Ilyenkor kerülöm a szemkontaktust, talàlkozást, közelsèget, érintést. Nem engedem intim közelsègbe.

Ha tetszik és akarok vele kapcsolatot akkor pozitív a reakcióm

2020. júl. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szeretem azt, ha egy nő folyamatosan emeli a tétet. Először kedves, sokat kommunikál velem, keresi a társaságom, aztán néha néha már hozzám ér, és szerintem a legnagyszerűbb dolog, amikor egy nő finoman elmondja azt, hogy szeretne "olyan" jellegű testi kontaktot velem...

Kár , hogy ezt ritkán teszik meg a nők!

2020. júl. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!