Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, mi a szemetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mi a szemetekben az első és egyértelmű jele annak, hogy egy pasi akar tőletek valamit? Mi a "vízválasztó"?

Figyelt kérdés
Miből vágjátok le egyértelműen, hogy az a konkrét pasi már nem csak "legyeskedik" körülöttetek, hanem már udvarol, próbálkozik? Mi az a pont, ahol ez az "átbillenés" megtörténik? Ahonnan kezdve már nem mint csak egy pasiként tekintetek rá, hanem udvarlóként?

2018. szept. 20. 10:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Amikor bemozdul a nő felé, egyértelműen.
2018. szept. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A randira hívás? De sok nő azt mondja - idősebbek is -, hogy életükben nem randiztak. Akkor egy kétértelmű megjegyzés vagy sms? A rendszeres bókolás? Vagy a fizikai kontakt, a lopott érintések, simogatások? Netán az, ha "túl sokszor" vagytok "véletlenül" kettesben, mert az úriember úgy alakítja a dolgokat?
2018. szept. 20. 10:46
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
2 Ez mind félre érthető, kimagyarázható, vissza lehet lépni belőle, úgy hogy a másikból simán hülyét lehet csinálni, ha pont az a cél. De a bemozdulás az félreérthetetlen, kimagyarázhatatlan.
2018. szept. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
26%
Az hogyha lélegzik. A pasik mindenkit meg akarnak dugni aki kicsit is bejön nekik.
2018. szept. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az, ha megcsókol.

Halál komolyan :D

1. soha nem voltak barátaim, kicsit fejletlen a szociális készségem, nem érzem a különbséget a baráti, és a több mint baráti közeledés között.

2. önbizalomhiányos vagyok, nem hiszem el, hogy érdeklek bárkit is, amíg nem jelzi ilyen félreérthetetlenül.

Páromnak 3 éve tetszettem, (és ő is nekem, csak 2. pont miatt gondoltam kár próbálkozni) de fel se tűnt, csak mikor végre összeszedte magát, és megcsókolt. Akkor döbbentem rá, hogy lehet hogy érdeklem. :D Egészen addig azt hittem, csak havernak tart.

2018. szept. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha elém áll és megmondja, hogy tetszel, gyere velem randira. Addig minden félreérthető dolgot úgy kezelek, hogy csak kedves és félreértem.


N

2018. szept. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Amikor látom a szemében a komoly szándékot és egyre jobban tervez velem is.
2018. szept. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#5 A csók? :D Na jó, az azért talán túl direkt és spontán, és könnyen veheti a nő lerohanásnak. Az ismerkedést akár ott, abban a pillanatban zárná le, a hevesebbek pedig pofonnal "jutalmaznák"...


Én azért abból indulok ki, hogy a nők általában a lassú víz partot mos-típusú ismerkedést preferálják, amikor a szerelem szépen, lassan alakul ki és megvan az a bizsergető időszak, amikor még nem vagytok együtt, de már majd megőrülsz a másikért. De ebben is kell lenni valaminek, ami "áttöri a gátat": egy mondat, egy cselekedet, bármi. De mi az?

2018. szept. 20. 10:59
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én nem vagyok egy nagy szakértő a társkeresésben (elég gyorsan kivonattam magam a forgalomból), de úgy gondolom, vhogy lehet azt érezni. Másképp néz, másképp szól, látszik, h odafigyel minden mozzanatodra, szavadra, próbál sokat körülötted (veled) lenni, ha lehetőség van rá kettesben, segíteni szeretne, figyel rád, mit mondasz gondolsz. Szóval, nem direktben van ez, hanem úgy összességében érezhető. De, javítsatok ki, ha manapság másként megy az udvarlás.
2018. szept. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

#8

Na igen, éppen ezért is írtam, mi már akkor 3 éve kerülgettük egymást, közel álltunk egymáshoz. (kb amit te is írsz, szép lassan kialakult a vonzódás, a csók csak áttörte a gátat) Egy hirtelenjében megismert ember esetében lehet, hogy nem díjaztam volna, ha spontán lesmárol :)) De nekem úgy általában elképzelhetetlen, hogy egy hirtelenjében megismert emberrel komolyan vonzódjunk egymáshoz :D

2018. szept. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!