Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok, ha a barátnőtök egy lánnyal lepne meg?

Figyelt kérdés
Mindig is izgatott, hogy milyen lehet megnézni másokat közvetlen közelről, ahogy szexelnek egymással. Ezért arra gondoltam, hogy keresek a barátomnak egy bevállalós lányt, aki neki is bejön (szoktunk erről beszélni, hoy random az utcán valaki jó csaj-e vagy nekem bejön-e, mint pasi) és miközben szexelnek egymással, én a látványukra masztizom.

2020. júl. 28. 15:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Elgondolkodnék, hogy akarom-e folytatni ezt a kapcsolatot.


Bővebben is kifejtem:

Ha szeretek valakit, akkor nem akarok mást dugni. Akivel pedig együtt vagyok, az nyilván ismeri a szokásaimat, vágyaimat, elképzeléseimet.

Ha egy ilyen "ajándékkal" állna elő barátnőm, az azt jelentené, hogy vagy abszolút nem ismer - ergo semmire nem figyelt, amit magamról mondtam, nem is érdekeltem -, vagy egyszerűen hazugságnak vett kb. mindent, amit magamról mondtam. Egyik sem túl jó ómen.

Ráadásul az "ajándék" sem tetszene.

De természetesen, akinek ez bejön, és olyan kapcsolatban van, hogy a szerelme is vevő az ilyesmire, az mindjárt más helyzet. Te tudod, hogy a barátod hogy reagálna erre, és mit gondol az ilyesmiről.

2020. júl. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Izgalmas lenne, nem bánnám :)
2020. júl. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!