Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez utalás akart lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez utalás akart lenni?

Figyelt kérdés
Van egy nő aki nagyon bejön,de eddig semmi nem volt köztünk. Tegnap voltam nála és amikor épp indultam haza akkor mondtam neki,hogy "elmentem". Erre ő azt mondja "de jó neked".
2020. júl. 30. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy poén volt. Lehet ártatlan és kacérkodó is.
2020. júl. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Rossz hír haver, ez nem volt semmi, csak egy ártatlan szójáték.


Esetleg ha lett volna annyi lélelkjelenléted, hogy rávágod: "segítsek neked is elmenni?" de ettől még nem vágná terpeszbe magát neled

2020. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre valamit viccesen kellett vna visszaszólnod, mint ahogy a 2-es írja.

Ez csak egy vicc volt a számáról. Kollégákkal mi is szoktunk így viccelődni egymással.

2020. júl. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy semmi volt. Mindenki azt értelmez bele, amit akar. Lehet, hogy tök nem is szexuális megközelítéssel értette a nő.
2020. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!