Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az átlag nőnek tényleg rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlag nőnek tényleg rossz a szemmértéke, vagy az előző pasik kamuztak nekik túlságosan?

Figyelt kérdés

Legtöbb csaj akivel együtt voltam jóval fölé saccolta a farkam méretét, mint amekkora. Legutóbbi akivel együtt voltam, azt hitte hogy 25 cm! Holott 19.


Innen jön a következtetésem, hogy a legtöbb csávó, akinek mondjuk 14-15cm, bekamuzza, hogy 18-20cm-s farkuk van.


SZerintetek?



2020. júl. 30. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintünk.
2020. júl. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem igen.

Mindenki többet mond olyan ez mint a fizetés vagy a kifogott hal.

2020. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akinek jó a szeme és nem teljesen hülye,az meg tudja állapitani hogy mekkora egy farik.
2020. júl. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*farok
2020. júl. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem konkrétan de azért mindíg elő hozakodtok ezzel a fütyi méréssel és mérettel.

Mi elhisszük hogy annyi de nem érdekel senkit.

2020. júl. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én innen már több nőnek is küldtem képet. kb mindegyik megtudta saccolni 1-2 centi eltéréssel.
2020. júl. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden pasi 2-3 cm-vel többet mond, de teljesen lényegtelen. Vagy tudja használni és normális pasihoz tartozik vagy nem. Utóbbinál tökmindegy mekkora a méret, előbbinél meg úgyszintén.
2020. júl. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én első csajomnak 19 cm-t kamuztam önbizalom építésként, abszolút elhitte, mondta is milyen jó ilyen naggyal. Valójában alig 16 cm.
2020. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!