Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak egy pózban van orgazmusom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy pózban van orgazmusom. Baj ez így? Van más is így?

Figyelt kérdés

Irigykedve olvasom itt gyakorin akik nyalás közben többször is elmennek, és utána dugás közben is.

Nekem 1 aktus során 1 orgazmusom van csak, az is csak lovaglópózban sikerül.

Pedig már próbáltam mindent, ismerem a testem majd 30évesen. Egyszerűen nem megy.



2020. júl. 30. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Téged zavar? Ha nem, akkor nem baj.
2020. júl. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Talán nem voltál még hozzád való szexualitású pasival... Vannak lányok,akiknek sehogy nem megy pasival. Aztán közülük akadt már néhány,akinek velem ment! :P
2020. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanígy vagyok ezzel én is, csak lovaglóban sikerül, még úgy is nehezen. A férfiak meg nem szokták érteni, hogy engem hiába nyalnak, ujjaznak akármilyen jó technikával, hiábavaló fáradozás.:( És mivel már nem vagyok fiatal, a partnereknél szokott merevedési zavar lenni, tehát nem mindig sikerül megdugniuk. Akkor próbálkoznak kézzel-szájjal, én meg eljátszom, hogy elmentem, mert nem akarom, hogy órákig küszködjenek hiába. Persze én viszonozom, ha sikerül életet lehelni beléjük, akkor jól leszopom. Ők elégedettek, én mondjuk így hoppon maradok, de már nem igazán zavar, mert nincs túl nagy szexuális étvágyam.
2020. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Van orgazmusod és el tudsz élvezni partnerrel együtt is? Igen? Akkor nincs gond, van akinek még ez sem megy :( náluk kell "közbeavatkozni" minden más teljesen normális és egészséges. Ne azt nézd, hogy más sorozatélvező, vagy éppen milyen a melle - mert semmilyen elvárásnak nem kell megfelelned csakis saját magadnak, hogy jól érezd magad.
2020. júl. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Dehogy is baj: VAN orgazmusod aktus során, ez elég szuperképesség a kutatások szerint. (nem csak brittudósok szerint:)

Szerintem inkább örülj neki, hogy tudod, melyik a jolly joker - póz, a többit is lehet élvezni attól, hogy elmenni majd lovagolva fogsz.

Nekem is van amiben szinte tuti, másban meg nem feltétlenül, de volt már kellemes meglepetésben részem, el ne keseredj!


A nyalás az más kérdés, én is azt hittem, hogy azt nem nekem találták ki - aztán kiderült, hogy létezik olyan, akivel "0 - 100-ra" 2 perc alatt értem el, minden egyes alkalommal - és aktus közben jött a többi... Lehet, hogy ezerből egy ilyen van és pont megtaláltuk egymást annak idején: nem fogok emiatt még 999 pasival ágyba bújni, hogy meglegyen a kövekező "ágybeli másik felem", csak azt akartam, hogy tudd: sosem tudhatod, milyen szuperképességeket bontakoztattok ki egymásban, vagy mit talál meg/el rajtad a másik, aminek eddig a létezéséről sem tudtál.


A te poharad amúgy félig tele van, gondoltam szólok ;)

2020. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Bár nekem van, hogy több orgazmusom is van, el tudok menni oráltól és ujjazástól is. De behatolással én is csak lovaglóban.
2020. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Tapasztalatok alapján tènyleg így van hogy a nők nagy százalèka a lóvagló pózban tudják elèrni az orgazmust,nekem a partnereim is ezt preferálják/preferálták,nincs ezzel semmi gond,szerintem ez mèg mindig jobb minthogy szinleljèk hogy milyen jó vagy az ágyban.Èn szeretem orálissan is kielègiteni a párom,valakinek ez bejön valakinek nem,volt olyan kapcsolatom is ahol az ujjazás mint előjátèk szóba sem jöhetett mert azt mondta hogy ő azt nem szereti,kèrdezgettem de sosem jött rá èrtelmes válasz(gondolom valami rossz tapasztalat a nemi èlete elejèn) ami miatt elzárkózott az ilyen fajta kielègitès ellen,pedig tènyleg tapintatos voltam ès szerettem volna megmutatni hogy lehet ez jó is de sosem került rá sor..
2020. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!