Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok miért beszélnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért beszélnek csúnyán? Nekik nem szabadna mostanában rászoktak a csúnya beszédre

Figyelt kérdés

Régen a 60-70-es években intelligens műveltek voltak még a prostituáltak is meg a könnyű vérű lányok nem beszéltek csúnyán.


De ma már olyan kiábrándítóak a lányok csúnyán beszélnek rászoktak arra hogy azt mondják hogy lesz..rom meg ilyenek.


Egyszer jöttünk haza a munkából busszal éjszakások voltunk és hajnalban jöttünk haza és az egyik kolléganőm aki ínycsiklandóan gyönyörű vonzó nagyon szép kis szőke 50 kg-os bombázó volt a barátnőjének nagy hangosan azt mondja " Haza megyek olyant sz@rok fúúú teli rakom a bilit,,


Erre röhögtek.


Azt hittem nem hiszek a fülemnek de tényleg szószerint ezt mondta.



2020. júl. 31. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Eltel a 60-70-es evekben vagy honnan tudod ezt?
2020. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha egy férfi beszél csúnyán az rendben van de egy lánynak legyen már tartása viselkedjen már nőkén egy nő ne férfiként.
2020. júl. 31. 15:42
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Mert azt hiszik, hogy az vagány dolog.
2020. júl. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Hol elunk? Oskorban? 😆 Ugy viselkedek ahogy akarok, csak azert mert puncim van, nehogy mar ne karomkodhassak.
2020. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Pont ez az hogy nem élünk már az őskorban.


Illene lenne egy lánynak viselkednie erkölcsösnek lennie tisztességesnek.

2020. júl. 31. 15:57
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon rohogok 😆
2020. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Varjal, fingani is szoktam 😘
2020. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Ma már mások a társadalmi normák és a stílusok. Ilyen egyszerű.
2020. júl. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
De azért az jó, hogy manapság már boroválkozunk mindenhol. Nem úgy mint a 60-70 es években..
2020. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ember, ne legyél már ennyire korlátolt.... Amit írtál az egy férfitől is gáz, ez nem nem függő. A 60 években ha ki látszott a boka sz már hűha, ma meg van aki brahibol kiveri (bár én még sosem akadtam össze ilyen lánnyal). Nem a rég múlt dolgaihoz kell hasonlítani hanem az alap emberi értékrendhez.
2020. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!