Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha a nagy szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a nagy szexuális étvágyam a gátja a tartós párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Igényem van arra, hogy reggel és este is szexeljünk mindennap. Legtöbb barátomnak az elején nem volt gond, később, több hónap után bevallották, hogy ez már sok, elég lenne naponta-kétnaponta egyszer. A maszturbálásnál számomra a szex sokkal kielégítőbb, azon ritka lányok közé tartozom, akinek szokott lenni hüvelyi és csiklói orgazmusa is. Nem kérek olyan privátokat, hogy nektek nem lenne gond, ismerkedjünk, nem azért tettem fel a kérdést, megoldást keresek. Akár arra, hogy csökkenjen az étvágyam, akár arra, hogy egy pasit hogy tudok ilyen helyzetben is rávenni a szexre, ha nincs kedve, úgy, hogy ne érezze kényszernek azt.

2020. aug. 1. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Foglald el magad munkával és hobbikkal. Hulla fáradtan nem lesz hozzá nagy kedved.
2020. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Napi 9-10 óra munka után is nagyon vágyom rá, akármennyire fáradt vagyok. Hobbijaim is vannak, nem otthon ülök egész nap és unalomból já az eszem a szexen.
2020. aug. 1. 13:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Totál mázli az egész, hogy mekkora a libidója

annó én magam is tartottam tőle, hogy amíg nem éltünk együtt, mindig volt amikor találkoztunk, aztán majd ha együtt élünk, akkor kevésbé fogom akarni pasiként, de nálunk az exem lett olyan, hogy neki pár naponta elég volt 1, nekem meg a napi 2 lett volna ideál

2020. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Élj nyitott kapcsolatban! Legyen egyszerre több pasid!
2020. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem az nem fér bele, és olyan pasit sem szeretnék, akinek igen.
2020. aug. 1. 13:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Esetleg segédeszköz plusz a párod
2020. aug. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ajánlom figyelmedbe ezt a mondatom: "A maszturbálásnál számomra a szex sokkal kielégítőbb."
2020. aug. 1. 14:29
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem. Eddig mindig léptem, ha már számomra kevés volt a partnerem. Három évig nem is volt senkim, de egyszerre több férfival játszadoztam, hogy eleget kapjak. Aztán megismertem a páromat. Szerelem első látásra, és az első évben jól is bírta az iramot. Azóta folyamatosan csökkent, most a falat kaparom, annyira kívánnam... nem fogom megcsalni. Nem is fogom elhagyni. Mi a megoldás? Nos, a szeretet, ami sokkal erősebb, mint a szexuális vágy. Szívás, vannak napok, amikor rohadt nehéz, néha félek, hogy végül elgyengülök és hibázok. Ilyenkor próbálom elmékeztetni magam arra, hogy egy férfit szeretek, nem pedig csak farkát.
2020. aug. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nagy ribizli a kérdező.
2020. aug. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Ez nem ribizliség. Van aki aszexuális, neki meg pont hatalmas az étvágya. Ez ilyen.
2020. aug. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!