Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megdughatok úgy egy csajt aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megdughatok úgy egy csajt aki nagyon bejön, de kiderült hogy a legjobb barátnőjét már megdugtam kb 1 éve??

Figyelt kérdés
2020. aug. 1. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Úgy még jobb:-)
2020. aug. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Persze
2020. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

😳normális vagy???

Ha megtudja neked annyi...

Márpedig ha legjobb barátnője,akkor nagyon hamar tudni fogja hogy mi a helyzet

2020. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem volt srác, aki a baránőm után rámnyomult. Közösen röhögtünk a nyáladzásán amit írt. Csak azért mentem át hozzá, hogy amíg a mosdóban volt, hashajtót kevertem a cukorba és a kávéporba is. :) aztán amikor már elkezdtünk bemelegíteni, rámarkoltam neki, felkacagtam és azt mondtam, hogy igen, mondták már, hogy vékonyka,ugyhogy most inkább megyek is. :)
2020. aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Az utolsót nagyon adom 😂😂😂

Én ilyet azért nem tennék meg valójában, de hasonló dolgok fordulnának meg a fejemben, és nagyon kikacagnám a srácot, ha egy barátnőm után nálam is próbálkozna. :)

2020. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha rájönnék egy ilyenre (márpedig biztos rájövök mert a barátnőm azonnal tud azokról a pasikról akik bepróbálkoznak) akkor nekem is hasonló dolgok járnának a fejemben mint amit fentebb írtak. Talán ennyire nem szivatnám meg, de biztos hogy emlegetné a napot mikor találkozott velem..:)
2020. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Annyira szeretném tudni, hány nap után jött rá, hogy mibe raktam hashajtót. Márha eleget raktam és egyáltalán használt. :D

De az arca, amikor kinevettem milyen vékonyka, mindent megért. 😂

2020. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aaa de bennelennék egy ilyenben. Ki ne hagyd!
2020. aug. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!