Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kivel és hogy történt élted...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel és hogy történt élted legjobb dugàsa?

Figyelt kérdés
Nekem a szechenyi furdo oltozojeben egy 1 honapja ismert pasiva,aki nem bírt magàval,amikor àtöltöztünk és neki nyomott a falnak felhúzta a làbaim ès úgy dugott meg keményen. Aztàn leült az oltozobe es leszoptam. Azota mar mas pasim van,de akkor is ez volt a legjobb szex az eletemben.
2020. júl. 18. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
1 hónapja nem is volt nyitva a szech. fürdő. Amúgy meg eléggé kényelmetlen ott a falnál.
2020. júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kb 2,5 eve volt egy expasimmal
2020. júl. 18. 17:09
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Le akart folyni a víz a kádban, és gyorsan bedugtam a lefolyót a dogóval. Ez volt a legjobb dugás.
2020. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Hadd segítsek: A férfit egy hónapja ismerte akkor, amikor az eset történt. Valószínűleg a kényelmetlen helyzetet ellensúlyozta a váratlanság és szokatlan hely izgalma. Te sem vagy a legélesebb kés a fiókban, szegénykém.
2020. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem több is volt, nézőpont kérdése hogy melyik miért volt a legjobb.
2020. júl. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

4. Te szegénykém, még annál is életlenebb vagy.

Az "ismert pasi" egy nem idegen pasi. Ehhez még ha "1 hónapja" és "ismert pasival", az értelmezhető így. Ha úgy írja, "pasival, akit egy hónappal azelőtt ismertem meg", akkor egyértelmű lenne. Ennyit a hosszú kések élességéről.

2020. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
A magyar nyelvben a leírt mondat úgy értelmezendő, ahogy tettem. Elnézést, nem számoltam azzal, hogy neked esetleg nem ez az anyanyelved. Ha tanult nyelved a magyar, akkor ez nem feltétlenül minősít téged, bár tanulhatnál szorgalmasabban is. Ne add fel, menni fog.
2020. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7. Te mekkora egy buta troll vagy! :D
2020. júl. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Biztos volt több hasonló jó,de most kapásból kiemelném:negyvenesként /nő/ egy 28 éves sráccal. Semmi extra nem volt benne mégis fergetes volt.
2020. júl. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Egy 35 éves pasival, iszonyú jóképű volt kis mérettel, de nagyon tudta a dolgát.

Elérte nálam a hüvelyi orgazmust, anélkül hogy rásegítettem volna.

2020. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!