Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem lehet szexualitás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet szexualitás témában ugy kíírni egy kérdést hogy alá válaszokat kapjunk? Ehelyett jönnek az okoskodó kérdéshez semmi értelmest hozzá nem tevő válaszok. Valaki vakamit nem tud minek ir hozzá?

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Az osszes temaban ez van.

Es a szakertoi, helyes valaszok vannak lepontozva. Es ha felpontozod, akkor lejjebb kerulsz a rangsorban...de le se irjuk ugyanazt, pontozassal segitsunk....fura kicsit az egesz, mar bocsi a kitalálótól...

2020. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Pontosan

Igazad van

Leirod az igazat az fáj

Aztán lepontoznak

2020. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon aránytalan ez a rendszer itt. Tényleg kellene valami változtatás, mert több a hülye, mint a normális, így a pontozási arányok sem a józan ész mentén zajlanak.
2020. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem is hülye.

Hanem ez az oldal atbillent a komolytalan kategoriába.

Válaszok 90% csak poénkodik vagy kötekedik

2020. aug. 2. 14:56
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Tény és való hogy sok az olyan, aki már csak azért ír be,és pontoz le másokat. Mert a saját frusztráltságát vetíti így ki. S nagy megelégedettséggel ül, és boldog hogy /na most jól megmondtam,jól lepontoztam/,és boldog hogy jól oda b....tt a válasz írónak.


Azért nee /Es a szakertoi, helyes valaszok/.

2020. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak nézz rá a toplistára. Minden kategóriában ismétlődnek a kérdések, sok köztük a kamu, meg az unalmas mindennap feltett kérdések. Ritkán van igazán új és érdekes kérdés. Továbbá minden kategóriában van egy kemény mag, akik folyamatosan nézik azt a kategóriát és válaszolnak rá, na azoknak egy része egy idő után ráunnak és jönnek az olyan válaszok, amire te gondolsz, maradék részük meg nem válaszol már, vagy maradnak normális stílusban. Nagyon kevés az új ember, aki új az marad itt 1 hónapot max aztán lelép az oldaltól.Ez a magyarázat rá.
2020. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is azt vettem észre kb ugyanaz az 5 ember válaszol minden kérdésre.
2020. aug. 2. 18:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Altalaban azért amilyen a kerdes oylanok a valaszok.
2020. aug. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!