Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ti hogy választjátok ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti hogy választjátok ki az alkalmi partnereteket?

Figyelt kérdés

Honnan tudjátok, hogy jó lesz vele a sex és oda fog figyelni rátok?

Sosem volt még ilyen kapcsolatom, de félek, hogy olyanba botlok aki csak magára figyel.

31/n


2020. aug. 3. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Ismerd meg előtte valamennyire.

Ha olyan típus aki magára figyel leginkább, az levágós lehet pár beszélgetés után is.

A normális férfiaknak úgy is azaz első, hogy a nő élvezzen minnél többet. 👌

34/F

2020. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Alkalmi partner kell. Akit egy estére hazaviszek. Önzőség vagy sem... nem voltam ilyen, de most úgy érzem szükségem van ilyenre.
2020. aug. 3. 13:30
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez nem tudhatod egy hosszabb kapcsolatban sem, mielőtt lefeküdnétek egymással.


Nyilván egy alkalminál nagyobb az esélye az önzésnek, mert kevésbé vagy "fontos" a másiknak.


De engem speciel kifejezetten az izgat (akár alkalmi, akár hosszabb dologról van szó), hogy a másik is be van gerjedve. Annál jobb motiváció nem is kell... és ezért nyilván tenni is szoktam. Egyébként szexuális kulturáról meg lehet győződni szerintem beszélgetések alapján is. Aki intelligensen kommunikál, az nagyobb eséllyel szexben is "intelligens" - azaz nem csak elvesz, hanem ad is.


F31

2020. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

3as vagyok, ha gondolod írj privátot.


F31, Bp.

2020. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Én ilyenkor mindig bemegyek az Aliannzhoz és biztosítást kötök rá így nem csalódhatok bármi történik.

Aktus előtt pedig mindig elmegyünk közjegyzőhöz, ahol aláírjuk tanúkkal hitelesítve, hogy figyelni fog rám.

Az élet egy lutri, kár lenne mindent megpróbálni megúszni.

2020. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha nagyon kivan a puncid dobj egy üzit, és még látom mit tehetek érte... 🤔😀


1-es voltam.

2020. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

Hát ez nagyon lutri.

Az működhet hogy ha nagyon bejön a pasi neked,akkor talán magadtól is beindulsz rá,de az orgazmus nem garantált.

Menjetek el discoba első randin,ott ha dörgölőzöl akkor látod hogy mekkora farka van kb. így nem fog csalódás érni.

Beszélgessetek a szexről is előtte,ki mit szeret stb. rákérdezhetsz hogy mennyire fontos neki hogy a partnere is kielégüljön.

22/L

2020. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Egyéjszakás kalandnál kit érdekel a partner élvezete. Nem legyetek állszentek. Nekem rengeteg kalandok volt de soha nem érdekelt hogy a nő elmegy-e. A párkapcsolat más. Ott fontos. De egy éjszakásnál minek? Úgysem találkoztak többet.
2020. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk álszentek, ez ugyanúgy egyfajta "önzőség" nálam... csak épp a másiknak is jó. Egy win-win szituáció.

Engem izgat, hogy a másiknak is jó legyen egyéjszakásban is. Nem azért, mert később várnék tőle valamit, hanem mert ott, abban a pillanatban én arra gerjedek, hogy érzékelem a vágyat magam felé. Lehet ez egy ego dolog.


Mindenesetre nem nagyon panaszkodott még egy korábbi partnerem se. Persze itt azt írok magamról amit akarok, de aki hasonlóan áll hozzá, az úgyis tudja hogy mi ebben a pláne.


3as voltam.

2020. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hosszú lenne leírni, egyszerűen figyelj az apró jelekre, erről nem lehet kézikönyvet írni. Hagyatkozz a megérzéseidre, ha bármi úgy érzed nem klappol, akkor csere. Nőként bőven találni fogsz alkalmira jelentkezőt.
2020. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!