Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem nyomul a haverom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nyomul a haverom a páromra, amióta mondtam nekik, hogy nyugodtan szeretkezzenek, ha szeretnének? 28F

Figyelt kérdés
A párom sem fejtetett ki különösebb ellenállást. Többször beszélgettek, táncoltak, összecsókolóztak. Csillogott a szemük, szikrázott körülöttük a levegő, működött köztük a kémia. Ez kb. három ezelőttiig hónappal tartott. Ekkor külön-külön felvilágosítottam mindkettőjüket, mit gondolok erről: „Az élet túl rövid. A párom nem a tulajdonom. Nem szeretném, ha két felnőtt ember nem élné át, amit szeretnének mindketten és boldoggá teszi őket. A páromat is nagyon szeretem, a haveromat is kedvelem, ezért főleg fontos számomra, hogy ne miattam tagadják meg maguktól az örömöket. Nem szeretném korlátozni mások életét. Nem állhatok az útjukba. Egyébként is, ha nagyon akarnak, úgyis megkerülnek, ha titkolózásra kényszeríteném őket. Ez a megkerülés örökre megszüntetné a bizalmát. Bizalom nélkül az emberiség háborúskodó törzsekből állna. Mindhárman teljesen egészséges, felnőtt emberek vagyunk, ha szeretkeznek, amikor csak szeretnének, azután is azok maradunk.” Ezeket mondtam el. De, az történt, hogy azóta részegen sem nyomul a haverom a páromra, négyszemközt sem beszélnek annyit. Meglepődtem. Nem akarom, hogy miattam ne történjen semmi, ahogy az sem, hogy miattam történjen akármi.

2020. aug. 3. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Lehet nem gondolják hogy ezt komolyan mondtad és titokban csinálják. Tudták hogy láttad ahogy csókolóznak?
2020. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Hát barátom a haverod nem barátod ha nyomul a csajodra. Ahogy az #1-es írta benne van a pakliban hogy már rég dugja is. Az asszonykád sem a hűség mintaképe, ha az orrod előtt félrelép. Mit csinál akkor a hátad mögött?

Szép díszöveget másoltál be a cuckold kedvelők kézikönyvéből, de a cukodold nem így működik. Ha a nődet dugatni akarod akkor keress a netről valakit, vagy menjetek le egy swingerbe - na ott nem lesznek visszafogottak az emberek.

2020. aug. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valamikor tudták, hogy lebuktak, valamikor nem. Miért csinálnák titokban, ha egyébként sem állítom le őket? Főleg, ha titokban csinálják azt szervezési okokból nehéz lenne megoldani (persze, minden elképzelhető, de mégis...). De, nem is nagyon szokásunk titkolózni, én is az őszinteségre törekszem. Nekem is vannak vágyaim még az életben, amit megélnék. Ez nem függ össze azzal, hogy hogy szeretem a párom és szívesen maradnék mellette, akár örökkön örökké. Józanul beszéltem erről, nem viccesen bedobtam a témát. Azt is tudja mindkettő, hogy a becsapást és az átverést nem díjazom, a becsapós, hátba szúrós emberekkel rögtön és visszavonhatatlanul megszakítok minden kapcsolatot.
2020. aug. 3. 14:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet azért mert szikrázik a levegő, és nem csak egy dugás lenne, hanem vinné, de miért nem őket kérdezed meg? Én ilyen esetben biztos megdugnám a helyében ha tényleg van szikra. Nézhetnéd is, nem probléma. :D
2020. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2/4: A cuckoldot stb. azt nem értem, nem izgat, nem is érdekel, szerintem még elégé el is ítélem. Az a férfiról szól, akinek ilyen vágyai vannak. Az asszony meg lehet, hogy belemegy a férfi kedvéért. Ez elégé ellentétes a felfogásommal. Nekem nincsenek ilyen vágyaim. Nem akarom, hogy miattam dugjanak, de azt sem, hogy miattam ne.
2020. aug. 3. 14:20
 6/8 A kérdező kommentje:
4: Ha „vinni” akarja és a párom menni akar, akkor mehet, nem láncoltam le, nincs közös gyerek, ház, autó, kutya, macska, vagyon stb... Párom lehet jobban keres, mint én.
2020. aug. 3. 14:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak hogy jól értem-e: már azelőtt volt tanc, tapi, csók előtted, hogy ezt elmondtad volna nekik külön vagy utána?
2020. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Előtte, nyilván, különben nem lett volna miről beszélnünk.


De, ha lecsúszik néhány rövid, akkor sajnos előfordult, akár nálam is, hogy nem fontoltam meg mindig mindent, ezt a párom elnézte. Ezért hasonló helyzetben nem hibáztatok másokat sem, ha ilyen helyzetbe kerülnek. Nyilván észbe kaptak. Haverom is mondta nekem és a páromnak is, hogy a barátomnak tartja magát, nem akarja folytatni, csak hát ez az alkoholizálás mellékhatása nála, hogy beszűkül a tudatállapota. Egy tipi-tapi miatt, utoljára 16 évesen csaptam ki a balhét.


Kevés olyan párkapcsolatot, ahol ne történne meg legalább ennyi botlás. Tudom máshol már az kicsapja a biztosítékot, ha a pár egyik tagja mással táncol vagy chatel, de azért ez természetes már a legtöbb embernél.


Mások nyitott kapcsolatban élnek, én nem tudom, hogy az mennyire érdekel, szerintem úgy már nem tudnék a párom mellett maradni, hogy bárkit összeszedhet bármikor.

Mert azért nem bízom minden emberben.


De, itt megbízom mindkettejükben, ismerem az érzésekeit, magánéletüket, nem kaptam hazugságon őket, más ügyben sem. A haverommal egy boltban vagyunk kisfőnökök, teljesen jó a mindennapi munkakapcsolat a mai napig, segít nekem mindenben ott, kölcsönösen kihúztuk egymást a nehéz helyzetekből több alkalommal.

2020. aug. 3. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!