Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok pasi szeret szopatni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi szeret szopatni csajokat, de én arra vágyom hogy a csaj nyalassa magát. Ez gáz? Van olyan csaj aki nyalatná magát, és szeretne diktálni, dominálni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 3. 22:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Van igen

Én is szoktam a barátommal

2020. aug. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen van! Sajnos sosem volt olyan partnerem, aki igazán hangsúlyt fektetett volna a nyalásra.. 21L
2020. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az itt válaszoló lányok, akiknek nyaláshiányuk van, kaptak egy tonna privátot biztos. De sokan elfelejtik, hogy egy atomjó szopás nem a bólogatástól ésé gyorsan ráncigálástól lesz atomjó, függetlenül attól, hogy elélvez a pasi.


Nos nyalás ugyanez, nem attól lesz atomjó, hogy elélvez a lány. Minden lány el tud élvezni a nyalástól, akinek több hete, vagy hónapja, netán éve nem volt benne része. Márcsak biológiai alapon is. De hogy mitől lesz olyan igazina atomjó, na az már művészet, türelem-ráérzés és nagyfokú önzetlenség kell hozzá.

2020. aug. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tetszene egy ilyen lány.
2021. aug. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!