Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak idén 7 új nővel feküdtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak idén 7 új nővel feküdtem le, az állandóbb 2-3 partnerem mellett, akik korábbról megvoltak már. Ez már sok?

Figyelt kérdés
2020. aug. 4. 22:55
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy zavaróan sok-e. Zavarna-e ez titeket, ha komoly kapcsolatnál szembesültök ezzel a számmal.
2020. aug. 4. 22:56
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Coronatime..
2020. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Most dicsekedni akarsz? 😂 Gondolom a 7. nőt sem zavarta hogy volt előtte 6. Komoly kapcsolatnál meg nem a múlt számít, hanem a jelen és a jövő. Mondjuk valószínűleg egy prűdebb, konzervatívabb típussal amúgy sem találnátok meg a közös hullámhosszt.
2020. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Te vagy az Casanova? 🤔😳😀
2020. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ja, lehet dicsekvés is, de igazából nem annyira számoltam eddig, csak most realizáltam, hogy augusztus van és pont kb minden hónapra jutott egy. A minden hétre egy új, vagy minden napra egy újtól még azért messze vagyok! (Barney Stinson tökéletes hete :-D)


De vajon kell-e egyszer ezzel számot vetni...

2020. aug. 4. 23:09
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Őszinte leszek, engem nagyon zavarna.
2020. aug. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
Nem sok..Ennek a 2.5x volt idén..
2020. aug. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Versenyt rendezünk kinek volt több? :D értelmetlen verseny... ettől senki sem lesz különb. Annak ellenére mondom, hogy nekem sem volt kevés, de nem a mennyiség számít, az csak céltalan strigulahajhászásba visz bele aminek sosincs vége. Ha megvan a 100. akkor hajtasz a 150.-re, a 200.-ra és így tovább. Olyan értelmetlen célok ami nem visz közelebb önmagadhoz.
2020. aug. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Jól mondod utolsó!


Én is a minőséget tartottam mindig szem előtt,ezt gondoltam, de valahogy elkezdtem számolni és elég addiktív.

Pontosan az van, amit mondasz hogy el akarok érni egy bizonyos számot most már, és valószínűleg az sem lesz elég... holott simán megelégedhetnék egy ideig valamelyik állandó partneremmel. De azt érzem, hogy jó visszacsatolás,hogy na neki is kellek, és a következőnek is, meg az az utáninak is... lehet pszichologizálni, hogy mit próbálok így pótolni.

2020. aug. 4. 23:34
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Igen, jól látod addiktív. Lehet és érdemes is "pszichologizálni" a dolgot (a benned lévő mentális folyamatok, a személyiség és szexuális fejlődésed során ért hatások okozzák), mert amíg űz, hajt a vágy addig sosem jutsz nyugvópontra. S így nincs is értelme belevágnod kapcsolatba. Kérdezted zavarná-e a lányokat. Viszont értelmetlen a kérdésed, mert amíg nem nézel szembe a miértekkel addig minek állandó kapcsolat? Hazugságban élnél mellette, mert újrakezdenéd (be sem fejeznéd).
2020. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!