Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy én sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én sokkal jobban felizgulok a fantáziámra, mint az igazi szexre?

Figyelt kérdés
Hiába is vagyok szerelmes, hiába 10/10-es a nő, én a szexet inkább edzésként tudom felfogni, ahol teljesítenem kell, és mindig kifáradok a végén. És ebbe nekem szexuálisan kb. semmilyen izgalom nincsen, férfi létemre egyszer sem tudtam még elmenni szex közben. Viszont ha elképzelem, hogy szexelek valakivel, akkor nagyon hamar felizgulok, és el tudok menni. Ez miért van? Hogyan tudnék normális lenni?

2020. aug. 5. 00:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg képzeld el szex közben, hogy szexelsz valakivel, és akkor majd el fogsz tudni menni.

Amúgy meg el kéne lazulni, élvezni, egy kicsit önzőbbnek lenni (saját élvezetre is fokuszálni), hagyni a nőt lovagolni, te pedig addig pihenhetsz, stb.

2020. aug. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bár hölgy vagyok, de voltam hasonló szituációba. Hiába volt fél isten a pasim valahogy sose tudtam vele elmenni. Ezután mikor vége lett a kapcsolatunknak, pár évig nem is nagyon kerestem partnert, mert féltem, hogy úgyse élvezném. Aztán szerelmes lettem és összejöttem egy sráccal. Nem volt 10/10 de a szex sose volt olyan jó mint vele. Meg kell találni a megfelelő partnert és fontos, hogy tényleg szeresd és akkor hihetetlen élmény is lehet. (Bár lehet nálad nem erről van szó, de inkább leírtam hátha segít) :)
2020. aug. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. aug. 5. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!