Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kérdezem meg a sráctól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezem meg a sráctól hogy mekkora a pénisze hány centi?

Figyelt kérdés

Ha megismerek egy srácot valahol akkor nyilván ciki arra rákérdezni hogy mekkora a pénisze ,meg nyilván el poénkodná és nem mondana igazat.

De hogyan lehet megtudni azt hogy egy srácnak mekkora a pénisze?

Nyilván azt mondják hogy nem a méret számít de a kínos és keserű valóság az hogy számít a méret a szexben ,a nőnek nagyobb élvezet a szex egy nagy péniszel mint egy kis mogyoróval.



2020. aug. 5. 09:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Rögtön azután a kérdés után, hogy mennyit keres és milyen autója van
2020. aug. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%
Hát, ha te nő vagy, akkor én meg a római pápa!
2020. aug. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%
Előzőhöz csatlakozva, ha te nő vagy, akkor én meg zsidó- néger😂😂
2020. aug. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
83%
Így: "Mekkora a péniszed, hány centi?" Praktikus, ha van nálad vonalzó, hogy rögtön ellenőrizni is tudd.
2020. aug. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Mi nők is szeretjük ám a szexet nem csak ti férfiak ,itt névtelenül azért ki merem mondani a vágyaim de élőben nem merem elmondani a vágyaimat ,meg a többi nő társam sem.
2020. aug. 5. 09:53
 6/29 anonim ***** válasza:
86%
A többi nőtársad nem feltétlenül ilyen ostoba picsa. Bármilyen meglepő legyen számodra, a férfiak többsége nem méregeti centivel a faszát. És legyen bármekkora is, egészen biztosan nem akarna megdugni téged egy ilyen kérdés után, még akkor sem ha az ominózus határértékeden felül van.
2020. aug. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%
Kedves Kérdező, volt már részed szexben férfival egyáltalán!?
2020. aug. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
64%
Hívd el nudista strandra.Ott meglátod mekkora.
2020. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
88%

Odamesz. Megmondod neki, hogy, figyu, én nem csalok, nincs rajtam pushup melltarto, az arcom az igazi, teljesen smink nelkul vagyok ilyen szep, es kemeny, feszes C mellem van (legalabb). Szopok es le is nyelem. A farkad nagy legalabb?


Dugsz vele egyet, es utana meglatod mekkora a farka nem? Pasik se kerdezik meg a nőtől hogy jol sexel e, vagy csak fekszik mint a csök.

2020. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
59%

Persze, hogyne, biztosan nő vagy. 😁

Kulcsszavak : anális élvezet.... 😀

2020. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!