Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 15-19 éves lányoktól kérdeze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 15-19 éves lányoktól kérdezem, hogy mit tennétek, ha váratlanul egy teljesen ismeretlen sráctól levelet kapnátok? A levél egy verset takar.

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 22:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szólok itt a férfiakhoz. Ki irogat egy ismeretlen lánynak verset ? Köszönöm. Amúgy a kérdés fogas. De lehet megér egy próbát :) 15/F
2010. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Van ez a játék...... xD

Am addig amíg nem tiszteletlen a hangvétele meg nem zaklat naponta addig ne foglalkozzál vele

2010. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki,jól esne. =)

L/15

2010. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

hát engem különösebben nem érdekelne :D válaszra se méltatnám szerintem :D de azért magamban azt gondolnám h hát köszi aranyos de nem válaszolnék rá :D

mert amúgy is van pasim..

16L

2010. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%

szerintem tök jó..

levelet kapni jó dolog.

szép versek jó dolog.

új ismeretségeket kötni jó dolog.

amíg nem telepszik zibillió levéllel a nyakamra, addig noproblem!

2010. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Legyezgetné a büszkeségem de ez nem akadályozna meg abban hogy nekem ne irogassanak ismeretlenek. Honnan tudja a címem? Akárkinek nem adom meg. Én nem így szoktam ismerkedni. Ha a vers nyálas, akkor meg főleg még az sem tetszik. Volt már olyan hogy rámírt egy strác közösségi oldalon hogy "figyellek amikor sétálsz délután a kutyáddal" és tetszel. Na mondom kösz, azóta sem beszéltem vele szerencsére.

18L

2010. máj. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Tetszene visszaírnék.

19/l

2010. máj. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%
Ez is jó!:D Regelnek ezerrel társkeresőre meg mindenhova, mert egy pasi se foglalkozik velük..erre mikor írnak akkor meg elküldik a sunyiba.:D Hajrá lányok!
2010. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
22:34, Miért, ha akkor szokott látni, és meg szeretne veled ismerkedni akkor mégis mi a lófaszt mondjon? Ha azt mondja hogy szeretne veled megismerkedni, vagy h mit csinálsz hétvégén az teljesen átlátszó, legalább őszinte volt a gyerek
2010. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én egy társkeresőn sem vagyok. Az iwiw-en írt a srác pedig nincs is az ismerőseim között.
2010. máj. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!