Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Arab világban kemények az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arab világban kemények az ágyban a nőkkel a férfiak? L

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 09:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hanem hogy kemények lennének-e
2020. aug. 6. 12:12
 12/17 anonim ***** válasza:
16%

#9 a szövegértelmezési problémák nálad vannak, drága szívecském, mert a “kemények az ágyban a nőkkel a férfiak?”- kérdésre leírtam a választ, amire te reagáltál h “nem az én szexuális vágyaim volt a kérdés”, amire én leírtam h nem a vágyaimat írtam le.

Látom össze kell foglalnom a dolgokat, h esélyes legyen h megértsd, de szerintem annyira buta vagy, h így sem fogod megérteni, drága kis szívem... nagy öngólt sikerült rúgnod, az élet szép. 😂😂😂

2020. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%
Ne fáradj leírni, h nem volt kérdés, h az élet szép- e, megállapítottam kérdés nélkül is, h szabad, butalány! 😂😂😂
2020. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

9- es, te azt hiszem a galambokkal sakkozás tipikus esete vagy.

Okosnak hiszed magad, de közben gyönyörűen lejáratod magad.

Az érvelésed enyhén szólva is bizonytalan lábakon áll, a dubajozó nők nagy része pedig valóban arról számolt be, amit az általad firtatott válaszoló leírt. Konkrétan szarba sem veszik a nőket ott, csak használják őket a legbetegebb, leggusztustalanabb vágyaik kielégítésére sok- sok pénzért. Ami csak nekünk sok, nekik semmi.

Szóval nyugodtan elhiheted, amit ide leírt valaki, és a személyeskedő nagyképű lovadra csak azután ülj fel, miután biztos vagy a dolgodban, de szerintem azután se, mert ahhoz nem vagy elég okos.

2020. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
De sok szűk látókörű ember van itt... az arabok között is nyilván vannak olyanok, akik keményen megdugják a nőt, mindenfélére használják, stb. De nem minden arab férfi ilyen!!!
2020. aug. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15 A kérdés nem az volt, hogy minden arab férfi ilyen- e... úgyhogy drága szívecském, először értsd meg a kérdést...
2020. aug. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#15

nem minden arab férfi ilyen, csak a többségük

az araboknál a nő és a férfi nem egyenrangú, a nők teljesen alárendeltek a férfiaknak, ha egy arab férfi megcsalja a feleségét senkit sem érdekel, ha egy arab nő csalja meg a férjét azért keményebb országokban mint Szaúd-Arábia simán halálra kövezik

aki meg okoskodik hogy a dubajozás nem arról szól, hogy szőke európai lányokat egyszerre öt arab fickó dug és utána kutyakaját etetnek vele az olvasson el párat ex-dubajos lányok beszámolóiból, leírják milyen beteg dolgokat műveltek velük

2020. aug. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!