Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nálatok mi a logika...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mi a logika ilyenkor?

Figyelt kérdés

Rengeteg tangás, brazil tangás (vagy sima bugyit seggbe behúzott) nőt látok a strandokon idén, ahol napozáskor látszik, hogy nem fedi rendesen az alsó a punci és tájékát, épp csak az ajkak nem lógnak még ki meg a segglyuk.

Nem hiszem, hogy hirtelen ennyi exhibicionista nő lett, biztos sokan ezek közül szégyellősebbek más közegben vagy fehérneműben. Szóval arra volnék kíváncsi, hogy ilyenkor mi a logika?

Nők, lányok válasza érdekelne.


Pl.: [link]


Másik kérdés: mikor rátapad a puncitokra az alsó anyaga és kirajzolja az alakját és ugyanúgy megy a zavartalan szétrakott lábas napozás, olyankor csak nem veszitek észre vagy tudatosan élvezitek a figyelmet?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. aug. 5. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Oda napozni megyek meg furdeni sok masik 100 nő van ott

A fehérnemű meg privátabb

2020. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1: Köszi a választ!

Ezt értem és sejtettem, de mégis kicsit ellentmondásos, hogy többet mutat a többség, mint amit bármi más esetben mutatna. Ezért kérdezem, hogy mi a logika? :)

2020. aug. 5. 14:26
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

A bikinim brazil tangás, tehát nincs kint az egész fenekem de nem is teli bugyi. Fehérneműből is tangát hordok, mert ez áll a legjobban, nekem ez a kényelmes. Próbáltam bikiniből a hagyományos bugyis fazonút, de nagyon tepsi seggem van benne, úgyhogy azt fel nem veszem.

Nyilván azért napozik valaki úgy hogy terpeszve van egy kicsit a lába hogy belül is lebarnuljon. Ha már strandra megyek nem fogom takargatni magam és csadorba lenni.

2020. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Max otthon húzom a fenekembe a bugyit hogy ott is érje a nap. A vizes fürdőruha nyilván rátapad a puncira, mert ott van, nem azért megyem strandra hogy mások bámuljanak, hanem mert én is fürdeni és napozni szeretnék
2020. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanga bikinialsót hordok, hogy barnuljak mindenhol. Nem érdekel ha néznek. Nem is nagyon szoktak. Mindenki a strandolással van elfoglalva.
2020. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

"Mindenki a strandolással van elfoglalva."


De kis naiv. :)

2020. aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, most ez a divat – megint (mert a 80-as évek retrója van). Ha rákeresel itt a témára, és megnyitsz 2008-2010-12 körüli kérdéseket, azt fogod látni, hogy a válaszoló lányok 90-95 százaléka teljes elutasítással volt a tangás bikinialsóval szemben. R¡bancosnak titulálták, azt pedig magamutogatónak, aki ilyet vesz fel. De ez most egy másik éra, másik generáció.


Ami meg a tapadást illeti, sok

bikinialsó alapból kiadja a punciajkakat, mert olyan anyagból van, olyan szabású, és mert a lányok többsége borotválja. De a pasik farkát is kiadja a rendes úszónadrág.

2020. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is tanga bikinit hordok,egyszerűen az kenyelmes,jobban kiemeli a fenekem alakját és jobban le is barnulok. Ha megnéznek nem zavar
2020. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
És ha még ennyi van.... Örüljünk végre ha egészséges perverzióval rendelkeznek a lányok.....
2020. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!