Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől alakul ki valakiben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől alakul ki valakiben a domina-fètis?

Figyelt kérdés

Női oldalról érdekel, anyummal csevegtünk és elárulta hogy neki bejön az ilyesmi. Szóval hogy szeret domináns lenni. Nagyon meglepődtem.

N



2020. aug. 6. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert izgalmasnak találja hogy megèlheti a vágyait.

Nem várja hogy a partnere kitalálja mi jó neki, hanem irányítja a dolgokat, kicsit "használja" a partnerét.

2020. aug. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
ez nem fetis, egyszeruen ilyen a szemelyisege
2020. aug. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Férfiként válaszolok, mert érdekel a téma:

Lehet az alaptermészetéből adódóan. Lehet neveltetési problémából adódóan: a szülei nem igazán voltak vele kedvesek, ő csak úgy tudta elérni, hogy figyeljenek rá, ha rossz volt, és ez idővel megtetszett neki. Észrevette, hogy a személyisége, mentalitásával hatást tud gyakorolni a környezetére, és ezt fejlesztette idővel. Megérzi, hogy kit tud sakkban tartani. Lehet az is, hogy totál elhanyagolták az egyént, és kvázi "bosszúból" ilyen személyiséget vett fel, és büntet embereket vele.

Nekem tetszenek az ilyen nők:).

2020. aug. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában így születnek az emberek szerintem. Ritkábban ki is alakulhat valami behatás miatt. De ha nincs az emberben alapvetően egy vele született kis érzés belül, akkor szerintem kialakulni sem annyira tud.
2020. aug. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!