Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért baj, ha szeretek alárend...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha szeretek alárendelt lenni, és kényeztetni?

Figyelt kérdés
Hogyha egy férfi az alárendelt, és szeret engedelmes lenni és kényeztetni a párját, akkor ő nem más mint papucs. Mi? Miért? Nők is lehetnek ugyan ilyen helyzetben, és az szinte természetes, elfogadott. Nem értem a logikát.

2020. aug. 3. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem aztán nem baj. Úgy élsz nemi életet, ahogy akarsz.
2020. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem papucs, hanem szubmisszív. A "természetes szerepekből" adódóan a nők többsége a Férfiakat szereti (azaz a domináns típust). Vannak ugyan dominák, dominánsabb nők akik szubmisszív férfiakat IS keresnek de kevés.
2020. aug. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Én lányként szeretek alárendelt lenni:D 20/l
2020. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Férfiként általában èn vagyok a domináns, de van hogy teret engedek a csajomnak, had uralkodjon.

Az àgyban nem szàmít ki mit csinál.

Az èletben ne.legyèl mulya.

2020. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Én szeretem a szub pasikat,lehet mulya is de a pénzt azt keresse rendesen.

Neki nem dolga hogy gondolkodjon is,minek ha nem tud? Menjen el dolgozni aztán jöjjön haza ennyi

2020. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%

Én a sub csajokat szeretem, és ugye így domináns vagyok, tehát így sajnos érdemben nem tudok hozzászólni a kérdésedhez.

F

2020. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 De La Cruse ***** válasza:
72%

Miért lenne baj?

Vagy miért kérded mindenkitől?

Mindenki szólt, hogy ne csináld, vagy más van a dolog mögött?

2020. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem gond de az én párom akit keresek az legyen inkább domináns és szadista
2022. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!