Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Hello. Az normális, hogy tőlem idősebb hölgyek is izgatnak?

Én 23 vagyok. Izgatnak az olyan harmincas/negyvenes nők akik simán letagadhatnának a korukból. Bár egyáltalán nem tartom őket idősnek a koruk alapján. Nekik valamiért elég ha csak rámnéznek. Már egyből beindul a fantáziám!


Szerimtetek ez normális vagy valami nem teljesen oké velem?


23/F



#nők #szexualitás #vágy #érettebnők
2020. aug. 6. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Normális,most minden kisfiú a mamikra hajt.
2020. aug. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. Szia. Nem hajtok a mamikra pusztán csak izgatnak. Tisztában vagyok vele, hogy nem egy 23 évessel fognak kezdeni. Plusz nem is probalkoztam még egynél sem. Csak nagyon meg tudják mozgatni a fantáziám.
2020. aug. 6. 12:26
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Engem a 60-70-èvesek is izgatnak,van olyan aki simán letagadhatna 30-at..
2020. aug. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3. Elég sok olyan nő van aki meghazudtolja a korát. A régebbi szomszéd nö 45 éves volt. Kinézett 30-nak kb.:))
2020. aug. 6. 12:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Van olyan "milf" aki a megjelenésével, kisugárzásával simán képes lepipálni a 20-asokat is.
2020. aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5. Ezzel egyetértek! Köszi a választ!
2020. aug. 6. 14:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 vagyok, és megsértődnék ha valaki azt mondaná erre hogy nem normális, egyáltalán nem érzem magam öregnek. Szexuálisan meg csak fejlődnek a nők, a 20 éves énem még azt se tudta mi az orgazmus. Ma meg már, ajaj..
2020. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7. Nem is vagy öreg! Még negyven évesen sem leszel. Egyszerűen csak kiváncsi vagyok, hogy probléma-e ez, hogy a te korosztályod is vonz. Pl a te szemedben zavaró-e. Erre voltam kíváncsi! De ezek szerint ez teljesen rendben van. Köszönöm a választ!:)
2020. aug. 6. 18:24
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
teljesen normális... nem értem miért nőknél miért nézi mindenki teljesen etikusnak normálisnak mikor egy 20 éves lány egy 40-45 éves emberrel van aki az apja is lehetne... viszont az nem normális mikor egy 23 éves srácnak bejön a 30-40 éves nők...
2020. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9. Ezt már én is megfigyeltem!:D

Ha egy 23 eves nonek 30-40es pasik jonnek be a legtobb ferfi orul neki.

Egy 23 eves sracot a nok meg le kisfiuznak meg..menj anyukadhoz..stb. Tobbnyire ez van :D

2020. aug. 6. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!